Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler - Son Dakika

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

26.10.2021 11:36
Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

İstanbul Okmeydanı'nda giriş çıkışlar kapatıldı, Ardahan-Şavşat karayolu mevkiinde yoğun kar yağı sebebiyle araçlar yolda kaldı, 1075 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar'ın hapishanedeki yeni görüntüsü paylaşıldı gibi son dakika haberlerin detayları burada yer almaktadır.

Türkiye'de geçici koruma altındaki 3 milyondan fazla Suriyeli, 10 ilde yaşıyor, Okmeydanı'nda araçlar aranıyor, Ardahan'ın yüksek kesimlerinde yoğun kar yağışı sebebiyle araçlar yolda kaldı gibi Türkiye'de ve dünyada yaşanan olaylar ve gelişmelerle ilgili tüm detaylar bu sayfada yer almaktadır.

İSTANBUL OKMEYDANI'NDA GİRİŞ ÇIKIŞLAR KAPATILDI

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

İstanbul Okmeydanı'nda geniş çapta denetim yapıldı. İlçeye tüm giriş çıkışların özel harekat polisleri tarafından kapatıldığı denetimde, sürücü ve yolculara GBT sorgusu yapıldı. Güvenliğin ve huzurun sağlanması için araçlar didik didik arandı. Şişli Okmeydanı'nda, asayiş denetimi yapıldı. Özel harekat polislerinin de destek verdiği denetimde, şüpheli araçlar aranırken, sürücü ve yolculara GBT sorgusu yapıldı.

Haberin detayı için tıklayın

YOĞUN KAR YAĞIŞI NEDENİYLE YOLLAR KAPANDI

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

Kar yağışı ve fırtınanın etkili olduğu Ardahan'ın yüksek kesimlerinde şehirler arası yollarda meydana gelen buzlanma nedeniyle ulaşımda aksamalar yaşandı. Sahara geçidinde etkili olan kar yağışının ardından Artvin istikameti karayolunda akşam saatlerinde buzlanma meydana geldi.

Haberin detayı için tıklayın

1075 YIL HAPİS CEZASI ALAN ADNAN OKTAR'IN YENİ GÖRÜNTÜSÜ

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

Suç amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, cinsel saldırı gibi suçlardan 1075 yıl hapis cezası alan Adnan Oktar, hapishanede imaj değiştirdi. Edirne Cezaevi'nde tutuklu bulunan Oktar'ın son hali, Instagram hesabından paylaşıldı. Suç amacıyla örgüt kurmak ve yönetmek, cinsel saldırı gibi suçlardan bin 75 yıl hapis cezasına çarptırılan Adnan Oktar, bu kez de yeni imajıyla gündemde.

Haberin detayı için tıklayın

GÖÇ İSTATİSTİKLERİ AÇIKLANDI

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

2022 yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı'nda Türkiye'deki göçmenlerle ilgili çarpıcı veriler yer aldı. Türkiye'deki yabancı kişi sayısının Eylül 2021 itibarıyla 5.4 milyon olduğunun yer aldığı son göç istatistiklerine göre geçici koruma altındaki Suriyelilerin sayısı 3 milyon 710 bin. Suriyeli nüfusunun yüzde 80'i aralarında İstanbul, Gaziantep, Hatay ve Şanlıurfa'nın da bulunduğu 10 ilde yaşıyor. Geçici koruma altındaki Suriyelilerin yüzde 40'ı 15 yaş altı çocuklardan oluşuyor.

Haberin detayı için tıklayın

Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler

Son Dakika Güncel Son dakika gündem haberleri! Güncel gelişmeler - Son Dakika


Son Dakika

Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: O davaları geri çekme, sonuna kadar götür 07:22 Kılıçdaroğlu'ndan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: O davaları geri çekme, sonuna kadar götür Rıdvan Dilmen derbi sonrası şampiyonluk oranlarını verdi: Yüzde 70'e düştü 00:29 Rıdvan Dilmen derbi sonrası şampiyonluk oranlarını verdi: Yüzde 70'e düştü Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın hakem isyanı: TFF'ye gideceğim 21:41 Son Dakika: Galatasaray Başkanı Burak Elmas'ın hakem isyanı: TFF'ye gideceğim
Çöplükte çanta içinde cenin bulundu 18:53 Çöplükte çanta içinde cenin bulundu 50 bin arının arasına maskesiz ve kıyafetsiz giriyor 17:55 50 bin arının arasına maskesiz ve kıyafetsiz giriyor Tanju Özcan'ın sözleri CHP'de bomba etkisi yaratacak: Genel Başkanlar aday olmamalıdır 16:52 Tanju Özcan'ın sözleri CHP'de bomba etkisi yaratacak: Genel Başkanlar aday olmamalıdır
Galatasaray maçı öncesi Fenerbahçe'de şaşırtan iddia! Vitor Pereira'dan ilginç Mesut Özil tercihi 15:41 Galatasaray maçı öncesi Fenerbahçe'de şaşırtan iddia! Vitor Pereira'dan ilginç Mesut Özil tercihi AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer 14:20 AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer
Advertisement