Son dakika gündem olayları! - Son Dakika

Son dakika gündem olayları!

22.10.2021 12:01
Son dakika gündem olayları!

Fransa'nın sağcı cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour, asistanıyla basıldı, görüntüleri yayınlayan yayın yönetmeni görevinden alındı, Türkiye, F-35 görüşmeleri ABD'ye seçenek sundu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, göç dalgalarıyla ilgili konuştu gibi son dakika gündem haberleri bu sayfada yer almaktadır.

Muş'ta artan vaka sayıları yeni tedbirler alındı, İl Sağlık Müdürlüğü, aşı olmayanların adını cami hoparlöründen anons ettiler, Fransa'nın sağcı cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'ın asistanıyla görüntülendi son 24 saatte gündemde yer alan olaylardan derlenen haberlere bu sayfadan erişebilirsiniz.

TÜRKİYE, F-35 GÖRÜŞMELERİNDE ABD'YE SEÇENEK SUNDU

Son dakika gündem olayları!

ABD'nin Türkiye'nin F-35'ler için ödediği 1,4 milyar dolara karşılık F-16 teklifini yapması sonrası önemli gelişmeler yaşanıyor. Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, F-35'ler için ABD'ye 3 seçenek sunulduğunu dile getirdi. Bilgiç, "Ya bu programa geri döneceğiz ya bize vadedilen uçakları alacağız ya da paramızı iade edecekler" ifadelerine yer verdi.

Haberin detayı için tıklayın

CUMHURBAŞKANI ADAYI ERIC ZEMMOUR, ASİSTANIYLA BASILDI

Son dakika gündem olayları!

Irkçı ve Müslüman karşıtı söylemleriyle bilinen Fransa'nın sağcı cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'ın asistanıyla sarmaş dolaş fotoğrafı gündemde büyük etki yarattı. Ülkede büyük yankı uyandıran fotoğrafı yayınlayan yayın yönetmeni ise görevden alındı.Fransa'da yayımlanan haftalık dergi Paris Match'ın yayın yönetmeniHerve Gattegno görevden alındı. Gettegno'nun görevden alınma sebebi derginin kapağında Cumhurbaşkanı adayı Eric Zemmour'un fotoğrafını vermiş olması.

Haberin detayı için tıklayın

CAMİDEN AŞI OLMAYANLARIN ADINI ANONS ETTİLER

Son dakika gündem olayları!

Koronavirüse karşı aşılamada turuncu kategoride yer alan Muş'ta İl Sağlık Müdürlüğü, ilginç yönteme imza attı. Covid-19 aşı uygulaması için oluşturulan mobil ekipler, mahalle ve köyleri tek tek dolaşmaya başladı. Soğucak köyüne giden ekipler, ellerindeki kayıtlara göre aşı olmayan ya da 2 doz aşısını tamamlamayan kişilerin isimlerini camiden anons ederek, çağrıda bulundu. Aşılamada mavi kategoriye geçmeyi hedefleyen Muş İl Sağlık Müdürlüğü, seferberlik başlattı. Oluşturulan mobil aşı ekipleri, mahalle ve köyleri ziyaret edip, kapı kapı dolaşıyor. Ekipler ayrıca Soğucak köyüne aşılama için stant kurdu. Görevliler, köy camisinin hoparlöründen ellerindeki listeye göre, aşısızlar ile 2 doz aşı yaptırmamış olanların isimlerini okudu. İsimleri okunanlar ise tek tek standa gelip aşı oldu.

Haberin detayı için tıklayın


Son dakika gündem olayları!

Son Dakika Güncel Son dakika gündem olayları! - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Selin Ciğerci'nin tektaşı ve saati tam 15 milyon TL 13:17 Selin Ciğerci'nin tektaşı ve saati tam 15 milyon TL Turistlerin 'çölde cinsellik' fantezisi, koruma altındaki kumulları tahrip etti! 13:15 Turistlerin 'çölde cinsellik' fantezisi, koruma altındaki kumulları tahrip etti! Türkeş ailesinden Bahçeli'ye zehir zemberek açıklamalar: Münafık! 13:05 Türkeş ailesinden Bahçeli'ye zehir zemberek açıklamalar: Münafık! Müslüme'nin dedesi ve samuray kılıçlı katil zanlısı, Diyarbakır Yüksek Güvenlikli Cezaevine alındı 12:18 Müslüme'nin dedesi ve samuray kılıçlı katil zanlısı, Diyarbakır Yüksek Güvenlikli Cezaevine alındı FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip 11:49 FETÖ'cü Enes Kanter, ABD vatandaşlığına geçip "Freedom" soyadını aldı Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var 11:34 Bahçeli'den Mansur Yavaş'a tehdit gibi uyarı: Dikkat etsin arkasında bir ülkücü nefes var
Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! 10:56 Büyük zam gelmişti! Markette ayçiçek yağlarını çalınmasın diye zincirlediler! Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü 10:16 Son Dakika! Türkiye ekonomisi yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 7,4 büyüdü
Advertisement