Son dakika gündem: Ukraynalı siviller savaşın şiddetine alıştı - Son Dakika

Son dakika gündem: Ukraynalı siviller savaşın şiddetine alıştı

06.07.2022 12:53

Son dakika haberler: Caddede çukura neden olan bomba Bina yıkıntıları Sokakta yemek pişiren iviller Canlı müzik dinleyerek moral depolayan siviller Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarının yoğunlaştığı Donetsk'in Siversk bölgesinde yaşayan siviller, savaşın tüm şiddetine rağmen günlük rutinlerinden vazgeçmiyor.

Caddede çukura neden olan bomba

Bina yıkıntıları

Sokakta yemek pişiren iviller

Canlı müzik dinleyerek moral depolayan siviller Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarının yoğunlaştığı Donetsk'in Siversk bölgesinde yaşayan siviller, savaşın tüm şiddetine rağmen günlük rutinlerinden vazgeçmiyor.

YORUMLAR
500
Saldırılar sonucu 'Harkiv Politeknik Enstitüsü' binası kullanılamaz hale geldi Saldırılar sonucu 'Harkiv Politeknik Enstitüsü' binası kullanılamaz hale geldi Rusya: Ukrayna'da 12 HIMARS çok namlulu roketatar füzesi ele geçirdik Rusya: Ukrayna'da 12 HIMARS çok namlulu roketatar füzesi ele geçirdik Başkan Büyükerşen: 'Ukrayna-Rusya Krizi Bize Tarımın Ne Kadar Yaşamsal Derecede Önemli Olduğunu Bir Kez Daha Göstermiştir' Başkan Büyükerşen: 'Ukrayna-Rusya Krizi Bize Tarımın Ne Kadar Yaşamsal Derecede Önemli Olduğunu Bir Kez Daha Göstermiştir'
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika gündem: Ukraynalı siviller savaşın şiddetine alıştı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement