Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti - Son Dakika

Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

30.11.2020 16:31
Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti, System.String[]

Konya'da pandemi hastanesinde görev yapan iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüse yenik düştü. 8 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören genç hemşire, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Konya'daki pandemi hastanelerinden biri olan Beyhekim Devlet Hastanesi'nde görev yapan hemşire Selver Kuşçu Ünal, 11 Kasım'da koronavirüse yakalandı. Kronik astım hastası olan Ünal, görev yaptığı hastanede tedavi altına alındı. Bir anda durumu ağırlaşan Ünal, 22 Kasım günü Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edildi.

DOKTORLARIN TÜM MÜDAHALESİNE RAĞMEN YAŞAMINI YİTİRDİ

Burada yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 13 yıllık sağlık çalışanı Selver Kuşçu Ünal, doktorların tüm müdahalesine rağmen bugün sabah saatlerinde hayatını kaybetti.

Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Konya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmek Koç yayınladığı başsağlığı mesajında, "Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ebe/hemşire olarak görev yapan mesai arkadaşımız Selver Kuşçu Ünal'ın Kovid-19 ile mücadelesinde hayatını kaybettiğini büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Mesai arkadaşımıza Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm sağlık camiamıza başsağlığı dilerim." ifadeleri kullanıldı.

Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti
Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Konya'da iki çocuk annesi Selver hemşire, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

Muhsin Yazıcıoğlu davasında 12 yıl sonra ilk ceza! Eski emniyet amiri Özmen'e 2 yıl hapis verildi Türkiye ile Yunanistan arasındaki tarihi görüşme sona erdi! İki ülke temasları sürdürme kararı aldı Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Deprem konutları teslim töreninde alandaki vatandaşların iç içe olması Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı rahatsız etti Son Dakika! İçişleri Bakanı Soylu'nun annesine hakaret eden şüpheli hakkında 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi Bağ evine giden karı-kocanın geçtiği tahta köprü çöktü, talihsiz kadın yaşamını yitirdi Dur durak bilmiyor! Ireland Baldwin kasığındaki dövmeyi göstermek için pijamasını aşağı indirdi FETÖ'cü Enes Kanter'in Rockefeller'ın torunu Ariana ile ilişki yaşadığı ortaya çıktı