Son dakika haber: Abdullah Ören, İtfaiye kampanyasına 10 bin TL ile katıldı - Son Dakika

Son dakika haber: Abdullah Ören, İtfaiye kampanyasına 10 bin TL ile katıldı

17.08.2020 16:42
Son dakika haber: Abdullah Ören, İtfaiye kampanyasına 10 bin TL ile katıldı, System.String[]

Son dakika habere göre Uzun yıllardır Almanya'da ticaret yapan, gurbetçi Ramazan ve Şengül Ören çiftinin oğulları olan ve Türkiye'de de önemli yatırımları bulunan işadamı Abdullah Ören, Yenice Belediyesi İtfaiye Alım Kampanyasına 10 bin TL ile katıldı.

Uzun yıllardır Almanya'da ticaret yapan, gurbetçi Ramazan ve Şengül Ören çiftinin oğulları olan ve Türkiye'de de önemli yatırımları bulunan işadamı Abdullah Ören, Yenice Belediyesi İtfaiye Alım Kampanyasına 10 bin TL ile katıldı.

Kısa adı MIC olan Modern Immobilien Center Şirketi'nin Yönetim Kurulu Başkanı olan Ören, aynı zamanda Türkiye için çok büyük önem arz eden Uluslararası Demokratlar Birliği ( UID ) Ekonomi Birim Başkanlığı görevini de başarı ile sürdürüyor. İşadamı, Abdullah Ören, hayır severliği ile de tanınıyor.

Yenice Belediyesi'nin açmış olduğu İtfaiye Alım Kampanyası'na şu ana kadar en yüksek meblağ ile katılan Abdullah Ören, " Yenice bizim, hepimizin. Böyle bir kampanyaya duyarsız kalamazdık. Bu tür kampanyaları desteklediğimiz gibi bu kampanyaya da MIC Şirket olarak 10 bin TL ile katıldık. Özellikle yurt dışındaki hemşehrilerimizi bu kampanyaya katılmaya davet ediyorum. Zira, yangının ne zaman nerede, hangi saatte olacağı belli olmaz. Bu kampanyaya önderlik eden başta İlçemiz Belediye Başkanı Zeki Çaylı bey olmak üzere herkesi kutluyorum " dedi. - KARABÜK

Son dakika haber: Abdullah Ören, İtfaiye kampanyasına 10 bin TL ile katıldı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: Abdullah Ören, İtfaiye kampanyasına 10 bin TL ile katıldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İstinaf, Osman Kavala'nın da aralarında bulunduğu 9 sanık hakkında verilen beraat kararlarını bozdu Mesut Özil'in kitap okurken çekilen fotoğrafının montajlanması sosyal medyada tepki çekti Meteoroloji ve NASA'dan sonra bir su kıtlığı uyarısı da Dünya Yaban Hayatı Fonu'ndan: Türkiye'de kritik seviye aşıldı Çinilerine paha biçilemeyen 8 asırlık Gök Medrese'de restorasyon başladı Kan donduran çifte cinayetin ardından yasak aşk çıktı Öldürdükleri DEAŞ mensubunun cesedini dikkat çekmemek için tekerlekli sandalyeyle evden çıkarmışlar Çatıda ayağı kayan bina görevlisi, yağmur suyu oluğu sayesinde hayatta kaldı Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Akgün: Ayçiçeği yağı fiyatlarında düşüş bekliyoruz