Son dakika haber: Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu Tuma Çelik için toplandı - Son Dakika

Son dakika haber: Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu Tuma Çelik için toplandı

22.07.2020 12:06
Son dakika haber: Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu Tuma Çelik için toplandı, System.String[]

Son dakika politika haberine göre TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, Mardin Milletvekili Tuma Çelik'e ilişkin yasama dokunulmazlığının kaldırılması hakkında Cumhurbaşkanlığı fezlekesini görüşmek üzere toplandı.

TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, Mardin Milletvekili Tuma Çelik'e ilişkin yasama dokunulmazlığının kaldırılması hakkında Cumhurbaşkanlığı fezlekesini görüşmek üzere toplandı.

TBMM Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu, HDP Mardin Milletvekili Tuma Çelik hakkındaki Cumhurbaşkanlığı fezlekesini görüşmek üzere toplandı. Basın mensuplarının görüntü almasından sonra komisyon toplantısı basına kapalı olarak devam etti.

HDP Mardin Milletvekili Tuma Çelik hakkında cinsel taciz iddiaları bulunuyor. Çelik'e bu iddialara karşı savunma hakkı tanınacak. Çelik, savunmasını sözlü veya yazılı yapabilecek. - ANKARA

- Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Son dakika haber: Anayasa ve Adalet Karma Komisyonu Tuma Çelik için toplandı - Son Dakika


Son Dakika

Başakşehir'le karşılaşacak Leipzig'de Amadou Haidara koronavirüse yakalandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı