Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı - Son Dakika

Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı

18.01.2021 11:59

Çanakkale'de aynı gün bir kız çocuğu ile 4 kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi, ekipler tarafından kıskıvrak yakalandı. Sapığın evli ve aynı suçtan daha önce kaydı olduğu öğrenildi.

İğrenç olaylar, geçen salı günü Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi'ne bağlı Yahya Çavuş Sokak ile Mehmet Çavuş Sokak'ta yaşandı. Bir kız çocuğu ve 4 kadın, kısa süreli aralılarla bir kişi tarafından elle cinsel istismara uğradı.

SAPIĞIN PEŞİNE DÜŞTÜLER

Kadınların şikayeti üzerine Çanakkale Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, sapığın peşine düştü. Ekipler, MOBESE ve 2 sokak üzerindeki binalara ait güvenlik kameralarının görüntülerini incelemeye aldı.

DAHA ÖNCE DE AYNI SUÇU İŞLEMİŞ

Verilen eşkâl ile kamera görüntülerinden şüphelinin apartman görevlisi H.E. olduğunu belirledi. Aynı suçtan poliste 4 suç kaydı bulunan H.E. yakalanarak, gözaltına alındı. Evli olduğu öğrenilen H.E., adliyeye sevk edildi.

Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

15 yıldır mezarlıkta sattığı çiçeklerle evini geçindiren kadın, kızını Oxford Üniversitesi'nde okutuyor Tartıştığı esnafı 12. kattan aşağı attı! O anlar kamerada Fuhşa zorlandığını iddia ederek eşini öldüren Çilem Doğan yıllar sonra konuştu: Emine Bulut, Pınar Gültekin, Özgecan Aslan gibi olacaktım Türkiye'ye Irak'ta sinsi tuzak! ABD'nin görevini NATO devralıyor, 2 bin 500 PKK'lı teröriste eğitim verilecek Kırmızı kategorideki Aksaray'da "tam" kapanmaya gidildi Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü Güney Kore'de genç bir kızı tecavüzden kurtaran Rabia, kahraman oldu