Son dakika haber | İngiliz gazeteci Dom Philips'in Amazonlarda ölümü dolayısıyla gösteri düzenlendi - Son Dakika

Son dakika haber | İngiliz gazeteci Dom Philips'in Amazonlarda ölümü dolayısıyla gösteri düzenlendi

27.06.2022 08:21

Bir son dakika haberine göre İngiltere menşeli The Guardian gazetesi için çalışan ve Amazonlardaki yerli halklarla ilgili bir kitap yazmak için bölgede seyahat eden 57 yaşındaki Dom Philips ve beraberindeki 41 yaşındaki hükümete bağlı Ulusal Yerli Vakfı'nda uzman Bruno Pereira'dan ölümü dolayısıyla gösteri düzenlendi.

İngiltere menşeli The Guardian gazetesi için çalışan ve Amazonlardaki yerli halklarla ilgili bir kitap yazmak için bölgede seyahat eden 57 yaşındaki Dom Philips ve beraberindeki 41 yaşındaki hükümete bağlı Ulusal Yerli Vakfı'nda uzman Bruno Pereira'dan ölümü dolayısıyla gösteri düzenlendi.

YORUMLAR
500
İngiltere'de Thames Nehri'nin kaynağında kuraklık krizi yaşanıyor İngiltere'de Thames Nehri'nin kaynağında kuraklık krizi yaşanıyor Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İngiltere Başbakanı Johnson ile telefonda görüştü Fransa Cumhurbaşkanı Macron, İngiltere Başbakanı Johnson ile telefonda görüştü İngiltere'de yüzlerce kişinin sahte evliliğe rağmen yargılanmadığı bildirildi İngiltere'de yüzlerce kişinin sahte evliliğe rağmen yargılanmadığı bildirildi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | İngiliz gazeteci Dom Philips'in Amazonlarda ölümü dolayısıyla gösteri düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş