Son dakika haber | Irak son 24 saatte 2 bin 447 yeni koronavirüs vakası açıkladı - Son Dakika

Son dakika haber | Irak son 24 saatte 2 bin 447 yeni koronavirüs vakası açıkladı

Gelen son dakika haberine göre Irak resmi kaynakları son 24 saatte 2 bin 447 kişinin daha koronavirüse yakalandığını açıkladı.

Son dakika haber | Irak son 24 saatte 2 bin 447 yeni koronavirüs vakası açıkladı, System.String[]

Irak resmi kaynakları son 24 saatte 2 bin 447 kişinin daha koronavirüse yakalandığını açıkladı. Ülkede toplam vaka sayısı 129 bin 151 oldu.

Yetkililer, son 24 saatte 63 kişinin daha hayatını kaybetti, virüs ölümlerinin toplamda 4 bin 868 kişiye ulaştığı rapor edildi.


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Usta oyuncu Meral Niron 83 yaşında hayatını kaybetti Acun Ilıcalı'nın Netflix'e rakip olacağı yeni platformun detayları belli oluyor Sahte hesabından kendini övmek isteyen Gülben Ergen, alay konusu oldu Belçika ekibi Westerlo, Medipol Başakşehir'den Atabey Çiçek'i kiraladı Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce konuşmasını bitirir bitirmez teşkilatlara talimat gönderdi Son dakika: Kocaeli'de jandarmaları taşıyan midibüs otomobil ile çarpışıp evin duvarına girdi: 17 asker yaralı Eğitim alarak estetisyen olan Ebru Polat, ünlü isimleri hedef aldı: Utanın biraz Beşiktaş Acun Ilıcalı'nın önderliğinde, TV8'de yardım kampanyası ikinci bir gece daha düzenleyecek 93 yaşındaki korona hastasını kucağında taşıyan sağlıkçı: Gerekeni yaptım İstanbul'da meydan muharebesi gibi kavga! Mahalle halkı birbirine girdi, ortalık savaş alanına döndü Korkunç gecenin tek tanığı konuştu! Annesi ile kardeşini öldürdükten sonra intihara kalkışmış Köyden şehre taşınmak isteyen eşine, gözünü kırpmadan ateş etti Usta oyuncu Mustafa Avkıran Çukur'un kadrosuna girdi Hem suçlu hem güçlü! Kaçak elektrik kullanmaktan ceza yiyen baba ve oğlu dehşet saçtı Akıntıya kapılıp kaybolan Mehmet'in ortaya çıkan son görüntüleri yürek burktu