Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki - Son Dakika

Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki

13.10.2020 13:06
Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki, System.String[]

Gelen son dakika haberine göre Gaziantepli rap sanatçısı İbrahim Eryiğit, kadın ve çocuk cinayetlerine çektiği kliple tepki gösterdi.

Gaziantepli rap sanatçısı İbrahim Eryiğit, kadın ve çocuk cinayetlerine çektiği kliple tepki gösterdi.

'İnsanlık öldü' adlı klipte cinayetlere dikkat çekmek için hazırlanan mezarın taşlarından birine 'İnsanlık öldü 2020' yazılırken, diğer mezar taşında ise cinayete kurban giden Özgecan Aslan, Ecrin Kurnaz ve Emine Bulut'un fotoğrafı yer aldı. Eryiğit, kadın ve çocuk cinayetinin yanı sıra hayvanlara uygulanan şiddete de atıfta bulundu.

Klip sosyal medyada yoğun ilgi görüyor - GAZİANTEP

Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki
Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber... Kadın ve çocuk cinayetlerine klipli tepki - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Bilim Kurulu Üyesi Afşin Emre Kayıpmaz'dan maske uyarısı: N95 ve FFP2 tarzı maskeler toplu alanlarda kullanılmamalı Fernando Torres, Atletico Madrid B takımında teknik direktörlüğe başlayacak Üç kişinin hayatını kaybettiği korkunç kazanın görüntüleri ortaya çıktı F.Bahçe'nin anlaştığı Mesut Özil saat 00.15'te İstanbul'a gelecek Son Dakika: Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırıda bulunan 2 şüpheli gözaltına alındı Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı Ailevi sorunlar nedeniyle tartıştığı ağabeyini av tüfeğiyle öldürdü Kadir Şeker'in öldürdüğü Özgür Duran'ın ailesinin avukatı: Gizli tanığın ifadesiyle dosya bambaşka bir hal alacak