Son dakika haber... Kastamonu'daki 2 yangında yaklaşık 45 hektar ormanlık alan zarar gördü - Son Dakika

Son dakika haber... Kastamonu'daki 2 yangında yaklaşık 45 hektar ormanlık alan zarar gördü

04.11.2020 17:21
Son dakika haber... Kastamonu'daki 2 yangında yaklaşık 45 hektar ormanlık alan zarar gördü, System.String[]

Son dakika gelişmesine göre Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde 2 ayrı alanda çıkan orman yangınında soğutma çalışmaları tamamlandı.

Kastamonu'nun Çatalzeytin ilçesinde 2 ayrı alanda çıkan orman yangınında soğutma çalışmaları tamamlandı.

İlçeye bağlı Sırakonak köyü Gürcüdere mevkisi ile bu alana 10 kilometre uzaklıktaki Attepe Yaylası'nda çıkan yangınlar, Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğü ile 9 ilden gönderilen ekiplerin çalışması sonucu kontrol altına alındı.

Yangınlarla ilgili soğutma çalışmaları da tamamlandı. Yangında yaklaşık 45 zarar ormanlık alan zarar gördü.

İlçeye bağlı Sırakonak köyü Gürcüdere mevkisindeki ormanlık alanda 22 Ekim'de çıkan ve ekiplerin müdahalesi süren yangının ardından bölgeye yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta Attepe Yaylası'ndaki ormanlık alanda da yangın başlamış, çok sayıda ekibin müdahalesiyle yangın kontrol altına alınmıştı.

Attepe Yaylası'nda kontrol altına alınan alana yaklaşık 400 metre uzaklıktaki Korukayası mevkisinde 29 Ekim'de yeniden çıkan yangın da söndürülmüştü.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber... Kastamonu'daki 2 yangında yaklaşık 45 hektar ormanlık alan zarar gördü - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gençlerin telefon kullanımına yönelik dikkat çeken araştırma: Yemeyip içmeyip telefon alıyorlar HDP'li Hasip Kaplan'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a küstah tehdit: Ona muhteşem bir jübile düşünüyoruz "Bir şekilde göreve döneceğim" diyen Trump hızlı başladı: Cumhuriyetçi Parti içindeki muhalifleri korku bastı 17 yaşındaki genç kız otelin 8. katından düşerek can verdi Fransa Bilim Konseyi Başkanı Delfraissy: Son 3 haftadır mutasyonlar oyunun kurallarını tamamen değiştirdi Cemal Hünal'ın ardından Survivor'da bir diskalifiye şoku daha! Ünlülerden bir yarışmacı daha adaya veda etti Brezilya takımı Palmas başkanı ve 4 futbolcuyu taşıyan uçak düştü! Kurtulan olmadı Meksika'nın ABD sınırındaki Tamaulipas eyaletinde yanmış 19 cansız beden bulundu