Son dakika haber: Manisalı hayırsever aile, diyaliz hastaları için hastaneye cihaz bağışladı - Son Dakika

Son dakika haber: Manisalı hayırsever aile, diyaliz hastaları için hastaneye cihaz bağışladı

20.10.2020 15:35
Son dakika haber: Manisalı hayırsever aile, diyaliz hastaları için hastaneye cihaz bağışladı, System.String[]

Son dakika sağlık haberi... Manisa'nın Demirci ilçesinde hayırsever bir aile, Devlet Hastanesine hemodiyaliz cihazı bağışında bulundu.

Manisa'nın Demirci ilçesinde hayırsever bir aile, Devlet Hastanesine hemodiyaliz cihazı bağışında bulundu.

İlçede yaşayan Sarıkaya ailesi, Demirci Devlet Hastanesi yönetimiyle görüşerek bağış yapmak istediğini bildirdi.

Aile, 2013'te vefat eden Yüksel Sarıkaya anısına 80 bin lira değerindeki hemodiyaliz cihazını alarak hastaneye bağışladı.

Demirci Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Hayrettin Karakuş, hayırsever aileyi duyarlılığından dolayı kutlayarak, "Sarıkaya ailesi tarafından hastanemize, diyaliz servisinde ihtiyaç olan hemodiyaliz cihazı kazandırıldı. Bağışlanan cihazla aynı seansta 13 hastamıza tedavi vermiş olacağız." dedi.

Osman Sarıkaya, cihazın hastaneye hayırlı olmasını dileyerek, "Annem Gönül Sarıkaya'nın isteği üzerine, babamızın anısına memleketimiz Demirci'de hastanenin diyaliz servisinde tedavi gören hastalarımıza şifa olması için böyle bir cihaz bağışında bulunduk. Allah tüm hastalarımıza şifa versin." ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Selami Selçuk da hayırsever Sarıkaya ailesine örnek davranışlarından dolayı teşekkür etti.

- Kaynak: AA

Son Dakika Sağlık Son dakika haber: Manisalı hayırsever aile, diyaliz hastaları için hastaneye cihaz bağışladı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Tartıştığı eşini silahla yaralayan koca, küçük kızıyla kendini eve kapattı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti