Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise "Ben vebalı değilim" yanıtı verdi - Son Dakika

Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise "Ben vebalı değilim" yanıtı verdi

16.10.2020 13:37

Kırklareli'nde İçişleri Bakanlığı koordinesinde gerçekleştirilen koronavirüs denetiminde, polis ekipleri ile vatandaş arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Maskesini çenesine taktığı için uyarılan bir vatandaş, ekiplere ''Sana mı kaldı benim sağlığımı düşünmek. Ben vebalı değilim." sözleriyle tepki gösterdi.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında Kırklareli'nde uygulama gerçekleştiren ekipler, işlek caddelerde maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetledi.

''SANA MI KALDI BENİM SAĞLIMI DÜŞÜNMEK?''

Denetlemeler sırasında Cumhuriyet Caddesi'nde maskesini çenesine takan bir vatandaş hakkında tutanak düzenlendi. Polis ekipleri maskesini doğru takmayan vatandaşları da uyarırken, bir vatandaş "Halen ısrar ediyorsun. Yapmayın gözünüzü seveyim, siz dalgamı geçiyorsunuz insanlarla. Sana mı kaldı benim sağlığımı düşünmek. Ben vebalı değilim." sözleriyle uyarılara tepki gösterdi.

Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise 'Ben vebalı değilim' yanıtı verdi

CEZADAN KURTULAMADILAR

Hakkında işlem yapılan bir başka vatandaş ise görüntü alan basın mensuplara, "Siz beni çekemezsiniz. Sizi mahkeme mahkeme süründürürüm." diye tepki gösterdi. Maskelerini kollarına veya çenelerine takan pek çok vatandaş ise "Su içiyordum", "Cep telefonuyla konuşuyordum" bahanelerine rağmen cezadan kurtulamadı.

Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise Ben vebalı değilim yanıtı verdi
Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise Ben vebalı değilim yanıtı verdi
Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise Ben vebalı değilim yanıtı verdi

- Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Maskeyi düzgün takmasını isteyen polise 'Ben vebalı değilim' yanıtı verdi - Son Dakika

YORUMLAR (4)
  • dış güçlerin oyununa gelmeyelim: evet gelelim plajlarda sere serpe güneşlenen insanlara acaba turistik yerlerde virüs yok mu bunu biri çıkıp söyleyebilir mi,yada yalandan bir virüs ortaya atıp yabancılara ve zenginlere sefa sürün deyip bizim vatandaşa gelince ceza yazmak hiç hoş değil,bir kere bu ülkede virüs olsa yabancılar buraya adımını atmaz.adam salak mı virüslü ülkeye gelsin insanları kandırmayalım lütfen.bizim insanımızda artık gözünü açsın inanmasın virüs safsatasına maksat para toplamak insanları yolmak yaptıkları bu Cevap Yaz 3 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Almanya Sağlık Bakanı Spahn'ın koronavirüs testi pozitif çıktı Everton, Beşiktaş'a Cenk Tosun'u önerdi Ermenistan, Türkiye'den ürün alımını yasakladı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına zam! İşte önümüzdeki yıl alacağı ücret Son Dakika! Paşinyan'dan gerilimi tırmandıran sözler: Rusya'dan ümidi kestim, kendimizi savunacağız Turkcell'in Türkiye Varlık Fonu'na devri resmen onaylandı Kızarmış tavuğun içinden çıkan parça, genç kızı hastanelik etti