Son dakika haber... Menteşe Belediyesi esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı - Son Dakika

Son dakika haber... Menteşe Belediyesi esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı

08.04.2021 16:49
Son dakika haber... Menteşe Belediyesi esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı, System.String[]

Son dakika haberleri: Menteşe Belediyesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, iş yeri Belediyeye ait esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı.

Menteşe Belediyesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle, iş yeri Belediyeye ait esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı.

Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, yaptığı açıklamada, salgın sürecinin devam ettiğini, yaşanan süreçte kiracıları olan iş yerlerine yönelik kira indirimini nisan ve mayıs ayını da dahil ederek 2 ay daha uzattıklarını söyledi.

Gümüş, kira indirimi kararını Meclis toplantısında oy birliği ile aldıklarını belirterek, "Pandeminin üzerinden 1 yıl geçti. Süreç devam ediyor. Bu süreçte hepimiz sadece sağlık yönünden değil, ekonomik olarak da zor günler geçiriyoruz. Belediye Meclisi olarak oy birliği ile aldığımız karar doğrultusunda kiracılarımıza destek olmaya karar verdik." dedi.

Şu an için 136 kiracılarına yüzde 50, 203 kiracılarına yüzde 25 kira indirimi uygulamaya devam edeceklerini anlatan Gümüş, iş yeri kapalı olan 3 kiracıdan ise bu süre zarfında kira almayacaklarını dile getirdi.

Gümüş, Belediye olarak esnafın yanında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber... Menteşe Belediyesi esnafa kira desteğini 2 ay daha uzattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Cuma namazı camilerde kılınabilecek mi? Merak edilen soruya İçişleri Bakanlığı yanıt verdi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Mağdur olan binlerce Thodex üyesinin kimlik bilgileri ve fotoğrafları ifşa edildi Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Yunan Bakan Dendias'ın hadsiz sözleriyle ilgili Başbakan Miçotakis'ten tarihi itiraf Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti Çalışmak için geldiği inşaattan düşen genç, hayatını kaybetti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti İş insanı Cüneyt Yılmaz, 14 yaşındaki kızını boğarak öldürüp intihar etti Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Tweet krizi! Emniyet paylaşımı sildi, Bakan Soylu geri adım atmadı Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Bak sen pişkine! 2 milyar dolarla sırra kadem basan Kripto Tosuncuk neler söylemiş neler Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum Son Dakika: Bakan Çavuşoğlu'ndan Thodex'in kurucusuyla birlikte çekildiği fotoğrafa ilişkin açıklama: Kendisini tanımıyorum