Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan "maymun" talebi gülümsetti - Son Dakika

Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan "maymun" talebi gülümsetti

05.11.2020 17:01

Depremden 91 saat sonra kurtarılan minik Ayda'nın kendisini ziyaret eden Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan "maymun" istemesi, herkesi gülümsetti.

İzmir'deki depremde yaralanan ve tedavileri Ege Üniversitesi Hastanesi'nde devam eden yaralıları ziyaret eden Bakan Koca, ilk olarak Ahmet Çitim'i ziyaret etti.

Sağlık durumu hakkında bilgi alan Bakan Koca, Çitim'in küçük bir operasyon geçirdiğini ve gözündeki morluğun gerilediği, durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Bakan Koca'nın ziyaret ettiği, Rıza Bey Apartmanı'ndaki enkazdan 17 saat sonra çıkarılan İnci Okan da "Çok daha iyiyim, bacaklarımı daha rahat hareket ettirebiliyorum. Dün de bugün de ağrı kesici almadım." dedi.

Bakan Koca da "Allah'a emanet ol, Rabbim şifa versin, sabır versin." diyerek, İnci'den daha önce de söylediği keman çalma sözünü hatırlattı.

Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'maymun' talebi gülümsetti
İnci Okan

PERİNÇEK KARDEŞLERİ ZİYARET ETTİ

65 saat sonra enkazdan çıkarılan 3 yaşındaki Elif Perinçek ile ablaları ikizler Ezel ve Elzem'i de ziyaret eden Koca, Elif'i kucağına aldı.

Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'maymun' talebi gülümsetti
Elif Perinçek

AYDA'NIN MAYMUN İSTEĞİ GÜLÜMSETTİ

Bakan Koca, daha sonra yoğun bakım ünitesindeki Minik Ayda'nın yanına giderek kendisine oyuncak bebek verdi.

Koca'nın "Beğendin mi?" sorusuna "Beğendim" yanıtını veren Ayda, "Güzel mi, adını ne koydun?" sorusuna ise "Bebek" cevabını verdi. Minik Ayda'ya "Bizden başka ne istersin?" sorusuna "maymun" yanıtını vermesi üzerine Bakan Koca gülerek maymunu Ayda'ya göndereceğini söyledi.

Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'maymun' talebi gülümsetti

Son olarak Günay Özışık'ın yanına giden Bakan Koca, Günay'ın "sıkılıyorum" demesi üzerine, "Sabretsen, bize müsaade etsen, genel olarak sen de giderek kendini iyi hissediyor olmalısın, değerlerin de düşüyor." dedi.

Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan maymun talebi gülümsetti

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Minik Ayda'nın Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'dan 'maymun' talebi gülümsetti - Son Dakika


YORUMLAR (4)
  • aaa: ALLAH RAZI OLSUN BAKANIMIZDAN ŞU SÜRECTE HICBIRIMIZ SSABREDEMEZDIK BÖYLE.. MASKE TAKMAYAN KURALLARA UYMAYAN ÖLSÜN YETEEEER FALAN DERDIK HERALDE BUNCA UGRASA RAGMEN DIKKAT EDILMESE. RABBİM YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • kemal çelebi: izlerken gözlerim doldu.. bir yanda umudumuzu yeşerten ayda diğer yanda ulkemin sağlık bakanı bir baba şefkatiyle aydayla ilgileniyor.. çok ama çoookk özlediğimiz sahneler bunlar.. geçmiş olsun izmir geçmiş olsun Türkiye Cevap Yaz 4 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Diagne ve Luyindama'yı eleştiren Terim'den Muslera müjdesi: Denizli maçında oynayacak Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Yüz yüze eğitim kademeli olarak başlayacak ABD'deki kanlı baskından 3 gün önce "Kongre hedef olabilir" uyarısı yapılmış Trump'ı silip atacak! ABD'nin yeni Başkanı Joe Biden'ın ilk talimatları belli oldu Takdir toplayan hareket! Belediye başkanı, eline kürek alıp vatandaşın kapısındaki karı küredi Haluk Levent'ten İbo Show eleştirilerine esprili yanıt: Bana güvenmeyin demiştim İsrail'de Pfizer/BioNTech aşısı yaptıran 13 kişi yüz felci geçirdi Dini nikahlı çift boğazları kesilmiş halde bulunmuştu! Korkunç cinayette sır perdesi aralandı