Son dakika haber | MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları bugün sona eriyor - Son Dakika

Son dakika haber | MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları bugün sona eriyor

23.02.2021 14:25
Son dakika haber | MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları bugün sona eriyor, System.String[]

Son dakika gündem haberi: Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) başvuruları bugün saat 23.59'a kadar yapılabilecek.

Milli Savunma Üniversitesi (MSÜ) Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2021-MSÜ) başvuruları bugün saat 23.59'a kadar yapılabilecek.

Milli Savunma Bakanlığının Twitter hesabından yapılan paylaşımda, 2021-MSÜ başvurularının bugün sona ereceği hatırlatıldı.

Paylaşımda, "Henüz başvurusunu yapmamış adaylar 'osym.gov.tr' resmi internet adresinden saat 23.59'a kadar başvurularını yapabileceklerdir." ifadesi yer aldı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı başvuruları bugün sona eriyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Ebru Polat, sevgilisine ayağını öptürdüğü paylaşımı ile mide bulandırdı Günlerdir uyarıları yapılan çöl tozları Trakya'dan yurda giriş yaptı Pentagon'dan Bakan Akar'a Yunanistan yanıtı: S-400 sistemi, S-300'den daha tehlikeli Bakan Elvan, en çok alkol vergisi ödeyen 5 ili açıkladı! Zirve İstanbul'un Kendilerini polis olarak tanıtan çift, yaşlı insanlar üzerinden 360 bin TL'lik vurgun yaptı Telefonla konuştuğu sırada yere düşürdüğü altınları ve dövizi gözünün önünde çalındı Çengelköy'de balıkçıya uğrayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 kiloluk lagos balığı aldı Antalya sahilleri kısıtlamadan muaf olan turistlerle doldu taştı