Otomobil hırsızlığı girişimi dayakla bitti! O anlar kameralara anbean yansıdı - Son Dakika

Otomobil hırsızlığı girişimi dayakla bitti! O anlar kameralara anbean yansıdı

28.09.2020 22:33

Rusya'da, sahibinin önünde otomobili çalmaya çalışan soyguncu, birkaç metre ileride kontrolü kaybedince kaza yaptı. O sırada otomobilin peşinden koşan sahibi ve yanındaki kişiler, soyguncuyu araçtan indirerek dövdü. Feci dayak güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

Rusya'da sahibinin önünde otomobili çalmaya çalışan soyguncu, birkaç metre ileride kaza yaptı. Sürücü ve beraberindeki kişiler, soyguncuyu araçtan indirerek dayak attı. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

SÜRÜCÜNÜN KONUŞMASINI FIRSAT BİLEREK ARACI ÇALMAYA ÇALIŞTI

Rusya'da otomobil hırsızlığı girişimi dayakla bitti. Başkent Moskova'da otomobil sürücüsü, aracıyla yolda durdu ve iniş yaparak yol kenarında park halindeki bir kamyonun arkasındaki kişilerle konuşmaya başladı. O sırada boş otomobile yaklaşan soyguncu, hızlıca otomobile binerek kaçmaya çalıştı.

SOYGUNCUYU ARAÇTAN İNDİREREK DÖVDÜLER

Birkaç metre ileride kontrolü kaybeden soyguncu, kaza yaptı. O sırada otomobilin peşinden koşan sahibi ve yanındaki kişiler, soyguncuyu araçtan indirerek dövdü. Olay yerine gelen polis, soyguncuyu gözaltına aldı.

Otomobil hırsızlığı girişimi dayakla bitti! O anlar kameralara anbean yansıdı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otomobil hırsızlığı girişimi dayakla bitti! O anlar kameralara anbean yansıdı - Son Dakika

YORUMLAR (2)

Son Dakika

Sahte içki ölümleriyle ilgili anason yağı üreticisinden itiraf gibi sözler: Satışları10 kat arttı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan üniversite öğrencilerine müjde: Stajyer Araştırmacı Burs Programını başlatıyoruz Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerli koronavirüs aşısında hedefi belirledi: Önümüzdeki bahar aylarına kadar aşı meselesini çözeceğiz İki grup arasında çıkan tartışmada ateşlenen saçma, balkona çıkan vatandaşın kafasına isabet etti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Ozan Tufan'ın Pelkas'la ilgili gafı sonrası F.Bahçe'nin yaptığı paylaşım büyük ses getirdi Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti