Kahramanmaraş'ta bir polisi şehit eden saldırgan Antalya'da tüyler ürperten cinayetin zanlısı çıktı - Son Dakika

Kahramanmaraş'ta bir polisi şehit eden saldırgan Antalya'da tüyler ürperten cinayetin zanlısı çıktı

03.12.2020 14:08

Kahramanmaraş'ta 1 polis memurunu şehit edip, 1 polis memurunu da yaraladıktan sonra kaçan saldırgan Muhammet Karataş'ın, Antalya'da elleri ve ayakları bağlı şekilde gömülü bulunan Aykut Çakal'ın katili olduğu ortaya çıktı.

Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro Amirliği ekipleri, Antalya'da bir cinayetten aranan Muhammet Karataş'ın Kahramanmaraş'ta İsmetpaşa Mahallesi Milli Egemenlik Caddesi civarında olduğunu belirlemesi üzerine operasyon düzenledi.

TÜYLER ÜRPERTEN CİNAYETİN ZANLISI ÇIKTI

Operasyonda polis memurlarından birini şehit eden diğerini de yaralayan Muhammet Karataş'ın Antalya'da öldürülen Aykut Çakal'ın katili olduğu ortaya çıktı.

Kahramanmaraş'ta bir polisi şehit eden saldırgan Antalya'da tüyler ürperten cinayetin zanlısı çıktı

EL VE AYAKLARI BAĞLI GÖMÜLMÜŞ ŞEKİLDE BULUNMUŞTU

Çakal'ın ailesi kayıp bildirimiyle polise başvururken ekipler harekete geçmişti. Çakal ormanlık alanda el ve ayakları bağlı toprağa gömülü halde bulundu. Öte yandan Karataş'ın aranmasına başlandığı sırada Gaziantep'te olduğu, oradan da Kahramanmaraş'a geçtiği öğrenildi.

ZANLI GÖZALTINA ALINDI

Polis ekipleri kent genelinde kapsamlı bir inceleme başlattı. Bölgedeki tüm mobese ve güvenlik kameraları incelenirken zanlı yakalanarak gözaltına alındı.

NE OLMUŞTU?

Antalya'da Aykut Çakal'ın ailesi polise başvuruda bulunarak Çakal'ın 6 gündür kayıp olduğunu bildirmişti. Bunun üzerine polisler bölgede yaptığı incelemeler kapsamında çevrede bulunan ormanlık alan üzerinde yoğunlaşmıştı. Burada yapılan çalışmalarda Çakal, elleri ve ayakları bağlı şekilde toprağa gömülü halde bulunmuştu.

Kahramanmaraş'ta bir polisi şehit eden saldırgan Antalya'da tüyler ürperten cinayetin zanlısı çıktı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kahramanmaraş'ta bir polisi şehit eden saldırgan Antalya'da tüyler ürperten cinayetin zanlısı çıktı - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Kasımpaşa, eski Beşiktaşlı Dusco Tosic ile anlaşmaya vardı Chelsea, Lampard'ın yerine Thomas Tuchel ile anlaştı Türk askerinin Aden Körfezi'ndeki görev süresi uzatıldı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Sosyal medya fenomeni, barbie bebeğe benzemek için 90 kilo verdi Selin Ciğerci, reklam yapıp takipçilerini kandırınca sosyal medyada tepki çekti Son Dakika: Türkiye'de 26 Ocak günü koronavirüs nedeniyle 134 kişi vefat etti, 7 bin 103 yeni vaka tespit edildi Bağcılar'da su satan çocuk videosu kurgu çıktı! YouTuber Fariz için yasal işlem başlatılacak