Son dakika haber: Şanlıurfa'dan kısa kısa - Son Dakika

Son dakika haber: Şanlıurfa'dan kısa kısa

08.04.2021 17:09
Son dakika haber: Şanlıurfa'dan kısa kısa, System.String[]

Son dakika haberi: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şehir Tiyatrosu ekibi, tek perde müzikli çocuk oyunu ile görme engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şehir Tiyatrosu ekibi, tek perde müzikli çocuk oyunu ile görme engelli öğrencilerle bir araya geldi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamaya göre, Haliliye Görme Engelliler İlk ve Ortaokulunda düzenlenen Şehir Tiyatrosu ekibinden Hasan Ocakoğlu'nun yönetmenliğini yaptığı, Gülcan Koç'un yazdığı Barışsın Dünya Okuma Tiyatrosu, özel gösterimle sahnelendi.

Ocakoğlu, özel gösterimin ardından bu tür farkındalık projelerini daha fazla yaparak çocukların yüreklerine dokunmaya devam edeceklerini belirtti.

Haliliye Görme Engelliler İlk ve Ortaokulu öğretmeni Yasemin Al ise çocuklarla birlikte çok güzel bir gün yaşadıklarını belirtti.

Haliliye Belediyesi zabıta ekipleri, iş yerlerinde denetim yaptı

Haliliye Belediyesi zabıt ekipleri, ramazan hazırlıkları kapsamında iş yerlerinde denetim gerçekleştirdi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, halk sağlığını korumaya yönelik gıda satışı yapan iş yerlerine yönelik yoğunlaştırılan denetimlerde ekipler, hijyen, son kullanma tarihi, etiket, gramaj ve Kovid-19 tedbirleri kapsamında maske, mesafe ile temizlik kontrolleri yapıyor.

Zabıta ekipleri, denetimleri sırasında iş yeri açma ruhsatı kontrollerini de gerçekleştiriyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: Şanlıurfa'dan kısa kısa - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olan yerler ve kişiler belli oldu! İşte 43 maddede muafiyet listesi İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti İçişleri Bakanlığı'ndan kısmi kapanma genelgesi! Merak edilen tüm detaylar netleşti Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Cübbeli Ahmet'ten düğün eleştirilerine yanıt: Herkesin kandırılma payı var Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Arsenal, Yusuf Yazıcı için teklifini yaptı! Kabul edilirse Trabzon'un da kasası dolacak Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Mustafa Cengiz'in açıklamaları sonrası futbolculardan ilk tepki geldi Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ramazan ayının ilk iki haftasında kısmi kapanmaya geçilecek Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Feci ölüm! Düşürdüğü cep telefonunu almak isterken canından oldu Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı Köy muhtarından cami minaresinde küfürlü anons! Yetmedi bir de fırça sapıyla dayak attı