Sason Kaymakamı, maskesiz vatandaşa resmen yalvardı: İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın - Son Dakika

Sason Kaymakamı, maskesiz vatandaşa resmen yalvardı: İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın

Vakaların arttığı Batman'da Sason ilçesinde koronavirüs denetimlerine katılan Kaymakam Abdullah Özadalı, maskesiz gördüğü iki kişiyi, "İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın" diyerek uyardı.

İçişleri Bakanlığı'nın 'Sağlık için, hepimiz için' sloganı ile 81 ilde başlattığı koronavirüs denetimi Batman'ın Sason ilçesinde Kaymakam Abdullah Özadalı'nın katılımıyla yapıldı. Kaymakam Özadalı, beraberindeki personellerle ilçedeki iş yerlerinde denetimlerde bulunarak, alınan koronavirüs önlemlerini kontrol etti. Denetim sırasında Kaymakam Özadalı, maske takmayan bir vatandaşa resmen yalvardı.

KAYMAKAM, MASKE TAKMAYAN KİŞİYE RESMEN YALVARDI

Kaymakam Özadalı, denetimleri sırasında yakınında geçen bir araçta sürücü ve yolcunun maske kullanmadığını fark edince aracı durdurdu. Kaymakam Özadalı, maske takmayanlara, "İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın" dedi.

Sason Kaymakamı, maskesiz vatandaşa sert çıktı: İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın

Sason Kaymakamı, maskesiz vatandaşa resmen yalvardı: İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 16:54 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Sason Kaymakamı, maskesiz vatandaşa resmen yalvardı: İnsanlar ölüyor, Allah rızası için maske takın - Son Dakika

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Komşularının gürültüsüne maruz kalan Demet Akalın isyan etti: Villalarda hunharca parti veriyorlar Beşiktaş gole çok yaklaştı! Yıldız futbolcunun kafa vuruşunda top az farkla dışarı çıktı Şüpheli bir şekilde ölü bulunan Gülay Uygun, ölmeden önce eşini arayıp helallik istemiş Evine kaçak elektrik çekmek isterken elektrik çarptı, direkte asılı kaldı Şişli'de Iraklı gencin metro raylarına atlayarak intihar ettiği görüntüler ortaya çıktı 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti Fenomen Bahar Candan'ın başörtülü pozuna tepki yağdı İran'da hırsızlık yapan 3 kişinin parmakları kesildi