Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI - Son Dakika

Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI

09.04.2021 10:48

Son dakika habere göre SİVAS'ta, seyir halindeyken motor kısmından alev alan otomobil itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

SİVAS'ta, seyir halindeyken motor kısmından alev alan otomobil itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle söndürüldü.

Yangın, sabah saat 06.00 sıralarında Sivas Nuri Demirağ Havalimanı yolunda meydana geldi. Reşat Altun yönetimindeki 34 JV 6229 plakalı otomobil seyir halindeyken motor kısmından duman çıkmaya başladı. Sürücü Altun, aracı sağa çekerek park etti. Araçta bulunan ve isimleri öğrenilemeyen 4 yolcu da araçtan indi. İhbar üzerine olay yerine Sivas Belediyesi İtfaiye ekipleri sevk edildi. Yaklaşık 20 dakikalık çalışması sonucu söndürülen araç kullanılamaz hale geldi.

Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI
Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI
Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI
Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: SİVAS'TA SEYİR HALİNDEKİ OTOMOBİL ALEV ALDI - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti Son Dakika: Çad Cumhurbaşkanı, cephede hayatını kaybetti Yatılı kursta bitmeyen karantina isyanı! Aileler müftüden çocuklarını istedi Yatılı kursta bitmeyen karantina isyanı! Aileler müftüden çocuklarını istedi Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kayıp atlarla ilgili tartışmaların odağındaki Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin MHP'den istifa etti Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Kendisine işlem yapan polise isyan eden seyyar satıcı kadının cipi olduğu ortaya çıktı Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Türk kulüplerine sürpriz çağrı: Gelin biz de kendi ligimizi kuralım Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Instagram'a hızlı bir giriş yapan Müge Anlı, halk oyunu oynadığı videosunu yayınladı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Karın bölgesindeki aort damarı bir futbol topu genişliğine erişti! Doktorlar bile gözlerine inanamadı Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi Yere yatırıp üzerine çıktığı genci acımadan yumrukladı! Bir de o anları video çektirdi