Son dakika haber | Söğütlü Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediyesi - Son Dakika

Son dakika haber | Söğütlü Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediyesi

20.01.2022 09:09
Son dakika haber | Söğütlü Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediyesi

Bir son dakika haberine göre Söğütlü Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediye etti.

Söğütlü Belediyesi, İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediye etti.

Kaymakam Cevat Gün'ün makam odasında Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, İlçe Emniyet Müdürü Ümit Karatepe, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Tınaz ve Zabıta Müdürü Turhan Bölükbaşı'nın katılımıyla drone teslimi yapıldı.

Gün, emniyet ve jandarma teşkilatının ilçedeki çalışmalarından memnun olduklarını dile getirerek, bu anlamlı hediyenin, karadan olduğu gibi havadan da denetimlerin daha sağlıklı yapılmasını sağlayacağını belirtti.

Özten, asayiş yönünden iyi durumda olduklarını anlatarak, emniyetin çalışmalarına her daim destek vereceklerini kaydetti.

YORUMLAR
500
Efeler'de gıda satışı yapan işletmeleri bu kez stajyerler denetledi Efeler'de gıda satışı yapan işletmeleri bu kez stajyerler denetledi Cinsel saldırıya uğrayan kadın çıplak halde sokağa kaçarak esnafa böyle sığındı Cinsel saldırıya uğrayan kadın çıplak halde sokağa kaçarak esnafa böyle sığındı Cinsel saldırıya uğrayan kadın çıplak halde sokağa kaçarak esnafa sığındı Cinsel saldırıya uğrayan kadın çıplak halde sokağa kaçarak esnafa sığındı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | Söğütlü Belediyesinden İlçe Emniyet Müdürlüğüne drone hediyesi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement