Yangında 2 kardeş yanarak can verdi, acılı baba "Evlatlarım" diyerek feryat etti - Son Dakika

Yangında 2 kardeş yanarak can verdi, acılı baba "Evlatlarım" diyerek feryat etti

26.02.2021 14:33

Mersin'de 3 ve 4 yaşındaki iki kardeş evlerinde çıkan yangında feci şekilde yanarak hayatını kaybetti. Acılı anne ve baba çocuklarının başında "Evlatlarım" diyerek feryat etti.

Yeşil Mahalle, Hasan Özçivi Caddesi üzerindeki bir evde meydana gelen yangında, Fatma Kuytul duş almak için banyoya girdi.

ELEKTRİK KONTAĞINDAN ÇIKTI

Bu sırada Fatma-Tuncay Kuytul çiftinin çocukları Mehmet ve Ahmet Kuytul odada oynarken, elektrik kontağından yangın çıktı. Alevler arasında kalan çocuklar çığlıklar atarken, banyodaki anne ses ve duman kokusu üzerine dışarı çıktı.

ALEVLER İÇERİSİNDE KALDILAR

Evdeki yangını fark eden genç kadın evlatlarının alevle kaplanan odada kaldığını görünce feryat etti. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangını söndürdü. Yangında, Ahmet ve Mehmet kardeşler feci şekilde yanarak hayatını kaybetti.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDULAR

Büyük üzüntü yaşayan anne Fatma Kuytul bayılırken, baba Tuncay Kuytu ise "Evlatlarım" diyerek gözyaşı döktü. Olay yerine gelen polis evin çevresine güvenlik şeridi çekip çalışma yaptı.

Yangında 2 kardeş yanarak can verdi, acılı baba Evlatlarım diyerek feryat etti

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yangında 2 kardeş yanarak can verdi, acılı baba 'Evlatlarım' diyerek feryat etti - Son Dakika


YORUMLAR (7)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Güzel oyuncu Öykü Karayel anne oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu Zarrab'la yasak aşk yaşadığı iddia edilen Hadise'nin Ebru Gündeş'le ilgili paylaşımı yeniden gündem oldu İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı İstanbullular hafta sonuna yağmurla başladı Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Aracı olan herkesi ilgilendiriyor! Lastik etiketlerine düzenleme geldi Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Genç oyuncu Aygün Aydın, Hakan Sabancı ile olan yazışmalarını ifşa etti Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Taksiciyi yol ortasında çekip vurdular! O anlar saniye saniye güvenlik kamerasında Bakan Soylu kısıtlamada Bakan Soylu kısıtlamada "pasaport" kurnazlığı yapanları uyardı: Kim bunu istismar etmeye kalkarsa ikametini iptal ederim, acımam Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti Montrö bildirisinde imzası olan amiral, ayağına kelepçe takılmasına isyan etti