Son dakika haber: VakıfBank'tan "Bugün Esnaf Kazansın" kampanyası - Son Dakika

Son dakika haber: VakıfBank'tan "Bugün Esnaf Kazansın" kampanyası

15.09.2021 12:55
Son dakika haber: VakıfBank'tan

Son dakika gündem haberi... VakıfBank, bu yıl 13-19 Eylül'de gerçekleştirilen 34. Ahilik Haftası kutlamalarına, tüketicileri, alışverişlerini mahalle esnafından yapmaya yönlendirecek özel bir kampanya ile destek veriyor.

VakıfBank, bu yıl 13-19 Eylül'de gerçekleştirilen 34. Ahilik Haftası kutlamalarına, tüketicileri, alışverişlerini mahalle esnafından yapmaya yönlendirecek özel bir kampanya ile destek veriyor.

"Bugün Esnaf Kazansın" kampanyası kapsamında, 18 Eylül Cumartesi günü alışveriş tercihlerini VakıfBank üye iş yeri konumundaki esnaftan yana kullanan VakıfBank kredi kartı sahipleri, tek seferde yapacakları ilk 100 TL harcama karşılığında 20 Worldpuan kazanma şansına sahip oluyor.

Yardımlaşma, hoşgörü, dostluk ve dayanışma gibi temel değerlerin taşıyıcısı olan Ahilik geleneğinin Anadolu'nun kültürel mirasından önemli yere sahip olduğunun bilincinde olan VakıfBank, bu geleneğinin günümüzdeki temsilcileri olan esnaf ve sanatkarı desteklemeyi önemsiyor, bu yönde pek çok çalışmaya imza atıyor.

Bu yıl Ahilik Haftası kutlamaları kapsamında hem müşterilerine hem de üye işyeri esnafına fayda sağlayacak bir kampanyayı hayata geçiren VakıfBank, yılsonuna kadar VakıfBank üye iş yeri olacak esnaftan da ödeme kaydedici cihaz (ÖKC) ücreti almayacak.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber: VakıfBank'tan 'Bugün Esnaf Kazansın' kampanyası - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

3 burger için 3 bin 600 TL! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepkilere neden oldu 14:23 3 burger için 3 bin 600 TL! Nusret'in yeni restoranındaki fiyatlar tepkilere neden oldu Kendini din alimi olarak tanıtarak, kadınları cinsel ilişkiye zorladı! Kayda aldığı görüntülerle şantaj yapmış 14:09 Kendini din alimi olarak tanıtarak, kadınları cinsel ilişkiye zorladı! Kayda aldığı görüntülerle şantaj yapmış Balotelli, gündem olan gol sevincini ilk kez anlattı! Her şeyi önceden düşünmüş 14:06 Balotelli, gündem olan gol sevincini ilk kez anlattı! Her şeyi önceden düşünmüş
Amerika'daki hayat pahalılığına isyan eden Tolga Karel, Türkiye'ye dönmeyeceğini söyledi 13:57 Amerika'daki hayat pahalılığına isyan eden Tolga Karel, Türkiye'ye dönmeyeceğini söyledi BDDK'dan Inveo Yatırım Bankası AŞ'nin kurulmasına izin çıktı 12:53 BDDK'dan Inveo Yatırım Bankası AŞ'nin kurulmasına izin çıktı Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti 12:43 Yangın söndürme bombası geliştirdi! İsviçre, Japonya, Suudi Arabistan ve Kanada'dan gelen teklifleri reddetti
Oğluyla kavga eden çocuğu okul bahçesinde yakalayıp tehditler savurdu! Vicdansız kadın bir de o anları kayda aldı 11:58 Oğluyla kavga eden çocuğu okul bahçesinde yakalayıp tehditler savurdu! Vicdansız kadın bir de o anları kayda aldı Yıllar önce başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya'nın peruklu hali takipçilerinin beğenisini topladı 10:50 Yıllar önce başörtüsünü çıkaran Burcu Çetinkaya'nın peruklu hali takipçilerinin beğenisini topladı
Advertisement