Son dakika haber | Yenişehir Belediyesi, en hareketli belediye ödülünü kazandı - Son Dakika

Son dakika haber | Yenişehir Belediyesi, en hareketli belediye ödülünü kazandı

27.11.2020 16:41
Son dakika haber | Yenişehir Belediyesi, en hareketli belediye ödülünü kazandı, System.String[]

Son dakika haber... Diyarbakır'ın Yenişehir Belediyesi, Avrupa Birliği Komisyonunca 2002 yılından bu yana verilen Avrupa Hareketlilik 2020 Ulusal Ödülü'ne layık görüldü.

Diyarbakır'ın Yenişehir Belediyesi, Avrupa Birliği Komisyonunca 2002 yılından bu yana verilen Avrupa Hareketlilik 2020 Ulusal Ödülü'ne layık görüldü.

Diyarbakır Yenişehir Belediyesi ilçede 5 milyonluk yatırım ile gerçekleştirdiği yeşil kuşak ve bisiklet yolları projesi ile 16-22 Eylül Avrupa Hareketlilik Haftası kapsamında Avrupa Hareketlilik 2020 Ulusal Ödülü'nü kazandı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda "Avrupa Hareketlilik Haftası Faaliyetleri", "Kalıcı Önlemler" ve "22 Eylül Arabasız Gün" kıstaslarını yerine getiren ve hareketlilik.tbb.gov.tr adresi üzerinden başvuru yapan 51 belediye arasından 3 büyükşehir, nüfusu 100 bin üstü Diyarbakır Yenişehir Belediyesi, Ankara Yenimahalle Belediyesi ile Uşak Belediyesi ve nüfusu 100 bin altı olan 3 belediye olmak üzere toplam 9 belediye ödüle layık görüldü.

Yenişehir Belediyesi, Avrupa Hareketlilik Haftasında 2020 yılında en hareketli belediye ulusal ödülünü kazandı.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | Yenişehir Belediyesi, en hareketli belediye ödülünü kazandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kuzey Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker, Kosova'ya sığındı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: İstediğim zaman bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Görülmemiş kaza! Kontrolden çıkan traktördeki av tüfeği patladı, sürücü vuruldu Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Konyaspor maçında ayağı kırılan Abdülkadir Ömür, 6 ay forma giyemeyecek Mafya liderinin mezarı başında esrarengiz cinayet Son Dakika: Mersin'de kamyon ve otomobil çarpıştı: 5 ölü, 2 yaralı