Son dakika haber | YÖK Başkanı Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı ile görüştü - Son Dakika

Son dakika haber | YÖK Başkanı Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı ile görüştü

Son dakika haberi: Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı Dr. Muhammed bin Abdulvahid el-Hammadi ile görüştü.

Son dakika haber | YÖK Başkanı Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı ile görüştü, System.String[]

Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı Dr. Muhammed bin Abdulvahid el-Hammadi ile görüştü. ?

YÖK'ten yapılan açıklamaya göre, Saraç ve el-Hammadi'nin video konferans yöntemiyle gerçekleşen görüşmesinde, 18 Aralık 2016 tarihinde imzalanan "Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti ile Katar Devleti Hükümeti Arasında Yükseköğretim Alanında İş Birliğine Yönelik Mutabakat Zaptının" uygulanma safhalarındaki son durum ele alındı.

Haber Yayın Tarihi: 03.09.2020 15:29 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haber | YÖK Başkanı Saraç, Katar Eğitim ve Yükseköğretim Bakanı ile görüştü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Irak'ın Erbil kentinde ABD askerlerinin olduğu bölgeye roketli saldırı Sosyal medyada 'mafya hizmeti' reklamı yapan kişi tutuklandı Azerbaycan ordusu ilerlerken AB ve Rusya'dan peş peşe ateşkes çağrısı Gelir gider tablosunu vatandaşla paylaşmak isteyen Kırşehir Belediyesi, astığı afişte hesap hatası yaptı Antalya'da iki komşu, yanlışlıkla 3,5 yıl birbirlerinin faturasını ödedi Trabzon Emniyet Müdürü'nden tüyleri diken diken eden sözler: Hilal bıyıklı bozkurtlarım Karabağ'a gitmek için bekliyor Komşusuyla yasak aşk yaşayan kadın, sığınma evine yerleştirildi! Bebeği de koruma altına alındı Türkiye'nin dış borç stoku brüt 421 milyar dolar, net ise 244 milyar dolar oldu