Adana Otogarı'nda kısa süreli bomba paniği - Son Dakika

Adana Otogarı'nda kısa süreli bomba paniği

ADANA'da Merkez Otogarı'nda otobüs giriş-çıkış kapısına bırakılan valiz, bomba paniğine neden oldu.

ADANA'da Merkez Otogarı'nda otobüs giriş-çıkış kapısına bırakılan valiz, bomba paniğine neden oldu. Fünye ile kontrollü olarak patlatılan valizden erkek kıyafetleri çıktı.

Olay, saat 00.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesindeki Merkez Otogar'da meydana geldi. Otogarın otobüs giriş-çıkış kapısının önünde büyük boy valizin olduğunu ve kimsenin de almadığını gören görevliler, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine otogara Terörle Mücadele (TEM) Şube Müdürlüğü ekipleri ile özel harekat timi sevk edildi. Ekiplerin çevrede güvenlik önlemi alması ve otogar giriş-çıkışının kapatılmasının ardından bölgeye gelen bomba imha uzmanı, özel kıyafet ile valizi inceledi. İçi dolu olduğu belirlenen valiz, çevrenin tamamen boşaltılmasının ardından fünye ile kontrollü olarak patlatıldı. Patlamanın ardından parçalanan valizde erkek kıyafetlerinin olduğu tespit edildi. Ekipler, valizi bırakıp, giden kişi belirlemek için çalışmalara devam ediyor.

Adana Otogarı'nda kısa süreli bomba paniği

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 01:05 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Adana Otogarı'nda kısa süreli bomba paniği - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Songül Karlı'nın 14 yaşındaki oğlu isyan etti: Anne hep bir yerlerin konuşuluyor Son ankette dikkat çeken detay! Seçimin kaderini kararsızlar ve protesto oy kullanacaklar belirleyecek İsveç 2. Ligi'nde oynayan Türk asıllı futbolcu Deniz Yaldır, ırkçı söylemde bulunan rakibini federasyona şikayet etti Tatil için gittiği Fethiye'de zıpkınla 35 kilo, 165 santimetre boyunda akya balığı yakaladı Bu kadarına da pes! Mezarlığın yakıldığını gören mahalle sakinleri hayrete düştü ABD'de kasırganın vurduğu kentte dev timsahlar sokağa indi Kilosu 20 liraya satılan bamyanın fiyatı kurutulunca 220 liraya çıkıyor Sırıkla atlamada 6.14'ü geçen Armand Duplantis, Sergey Bubka'nın 26 yıllık dünya rekorunu kırdı