Son dakika haberi: Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı - Son Dakika

Son dakika haberi: Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı

01.07.2020 16:11
Son dakika haberi: Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı

Son dakika gelişmesine göre Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı.

Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı.

Batman Umut Kervanı Başkanı Ali Işık, "Hayat birlikte güzel" sloganıyla çalışmalarına başladıklarını belirterek, yaklaşık 2 bin 500 aileye kurban eti ulaştırmayı hedeflediklerini bildirdi.

Işık, "Bu yıl koronavirüs (Kovid-19) hastalığından ötürü zor ve sıkıntılı bir süreçten geçsek de Müslümanlar kurban ibadetlerini ve bayramı yine de idrak edeceklerdir inşallah. Her yıl kurbanlıkların temininde nezih ortamlarda kesimi ve saklanmasında muhtaçlara dağıtımında bütün hayırseverlere nasıl yardımcı olduysak bu yıl da hayırseverlerin vekaletleri doğrultusunda pandemi sürecinde alınması gereken tedbirler ne ise tüm tedbirleri alarak yardımcı olamaya hazırız." diye konuştu.

Bu yıl yurt içi kurban bedelinin bin liradan başladığını aktaran Işık, yurt dışında kurban kestirmek isteyen hayırseverlere de yardımcı olacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Yaşanan felaketlere rağmen HDP'nin Batman'da halaylı müzikli Nevruz kutlaması tepkilere neden oldu Yaşanan felaketlere rağmen HDP'nin Batman'da halaylı müzikli Nevruz kutlaması tepkilere neden oldu Yaşanan felaketlere rağmen HDP'nin Batman'da halaylı müzikli Nevruz kutlaması tepkilere neden oldu Yaşanan felaketlere rağmen HDP'nin Batman'da halaylı müzikli Nevruz kutlaması tepkilere neden oldu Batman'dan Şanlıurfa'ya giden korucular çamur deryasına dönen ev ve iş yerlerini temizliyor Batman'dan Şanlıurfa'ya giden korucular çamur deryasına dönen ev ve iş yerlerini temizliyor

Son Dakika Güncel Son dakika haberi: Batman Umut Kervanı Derneği, Kurban Bayramı çalışmalarına başladı - Son Dakika


Advertisement