Bıçaklanarak öldürülen genç kızın annesi canlı yayında konuştu - Son Dakika

Bıçaklanarak öldürülen genç kızın annesi canlı yayında konuştu

11.06.2021 14:08

Bıçaklanarak öldürülen genç kızın annesi canlı yayında konuştu Ordu'da cezaevi firarisi Ö.A. tarafından evinin önünde bıçaklanarak öldürülen C.Ö.'nün annesi, canlı yayında yaşananları anlattı.

Bıçaklanarak öldürülen genç kızın annesi canlı yayında konuştu

İSTANBUL - Ordu'da cezaevi firarisi Ö.A. tarafından evinin önünde bıçaklanarak öldürülen C.Ö.'nün annesi, canlı yayında yaşananları anlattı.

C.Ö., Ordu'da cezaevi firarisi Ö.A. tarafından evinin önünde bıçaklanarak öldürülmüştü. Anne G. Ö., hafta içi her gün yayınlanan sunuculuğunu Hakan Ural ile Nur Tuğba Namlı'nın yaptığı "Neler Oluyor hayatta" programına bağlanarak yaşananları anlattı.

Acısını dile getiren anne G.Ö., elinde kızının fotoğrafıyla beraber o günü şöyle anlattı: "Ceren ablasıyla konuşmuş, çok acıktım evde ne var? diye sorarak çorba istemiş, sonra anahtarı istedi camdan attık. Her şey bir anda oldu".

İlaçlarla ayakta zor durduğunu dile getiren anne G.Ö., "Arkasındaki kişinin katil olabileceği aklımıza gelmezdi. Saat çok erken ve dışarısı kalabalıktı, nasıl olduğunu anlayamadık" sözleriyle yaşanan talihsiz olayı anlattı.

Anne G.Ö., "Bir can daha yanmasın" diye çağrıda bulunurken, sözlerini şöyle tamamladı: "Kızım çekingen ve çevreden korkardı. Aynı zamanda çok adil, dürüst biriydi. Eğer o olsaydı adaleti arardı" dedi.

YORUMLAR
500
Elektrik direğinde mahsur kalan kedi, ekiplerden korkup kendisi indi Elektrik direğinde mahsur kalan kedi, ekiplerden korkup kendisi indi Son Dakika | Kolombiya'da hapishanede mahkumların isyan amacıyla çıkardığı yangında 52 kişi öldü Son Dakika | Kolombiya'da hapishanede mahkumların isyan amacıyla çıkardığı yangında 52 kişi öldü Dinamik kavşaklar trafiği rahatlattı Dinamik kavşaklar trafiği rahatlattı
Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Bıçaklanarak öldürülen genç kızın annesi canlı yayında konuştu - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement