Son dakika haberi | Çanakkale'de "Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi" protokolü imzalandı - Son Dakika

Son dakika haberi | Çanakkale'de "Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi" protokolü imzalandı

12.11.2020 13:15
Son dakika haberi | Çanakkale'de

Gelen son dakika haberine göre Çanakkale Teknopark'ta "Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi" protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Çanakkale Teknopark'ta "Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi" protokolü imza töreni gerçekleştirildi.

Teknopark toplantı salonundaki törene, Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Facebook Türkiye Kamu Politikaları Direktörü Çağatay Pekyörür, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Genç Girişimciler Başkanı Orçun Oktay katıldı.

Vali Aktaş, burada yaptığı konuşmada, Çanakkale Teknopark Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi protokolünün kente ve bölgeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

Daha sonra protokol imzalandı.

Facebook İstasyonunun uydu merkezinin Türkiye'nin en önemli ekonomik merkezlerinden biri olan Çanakkale'de açılmasının kentin girişimcilik potansiyelini güçlendirerek, Çanakkale girişimcilik eko sistemindeki aktörler arasındaki bağlantıyı ve eko sistemin İstanbul, Ankara ve yurtdışı ile bağlantılarını güçlendirmesi hedefleniyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi | Çanakkale'de 'Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi' protokolü imzalandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Eski Galatasaraylı Steven Nzonzi, Arsenal'in radarına girdi Meteoroloji'den 11 kentimize kar yağışı uyarısı! Çığ tehlikesine dikkat Son Dakika: Destekleme ve yetiştirme kursları ile takviye kurslarında yüz yüze eğitim 22 Ocak'ta başlayacak Joe Biden, resmen ABD'nin 46. Başkanı oldu 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Çıplak halde cansız bedeni bulunan fenomenin boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var 5 gün sonra ölü bulunan doktor, boynunun kırılması sonucu yaşamını yitirmiş