Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi - Son Dakika

Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi

10.09.2020 11:44

Son dakika habere göre Elazığ'da, koronavirüs denetimiELAZIĞ'da, İçişleri Bakanlığı'nın 'Sağlık için, hepimiz için' kampanyası kapsamında kent genelinde koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim yapıldı.

Elazığ'da, koronavirüs denetimi

ELAZIĞ'da, İçişleri Bakanlığı'nın 'Sağlık için, hepimiz için' kampanyası kapsamında kent genelinde koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim yapıldı.

İçişleri Bakanlığı'nın 'Sağlık için, hepimiz için' sloganı ile 81 ilde başlattığı koronavirüs tedbirlerine yönelik denetim, Elazığ'da sabah saatlerinde Vali Erkaya Yırık'ın katılımıyla başlatıldı. İl Emniyet Müdürü Celal Sel ve Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Ali Yıldız'ın da katılımıyla, Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan pazar yerinde yapılan denetimlerde esnaf ve vatandaşlara temizlik, maske ve sosyal mesafe kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulundu. Hijyen ve maskeye dikkat çeken Vali Erkaya Yırık, "Kendi canımıza saygı duyuyorsak, yaşlılarımızı düşünüyorsak, çocuklarımızın yüz yüze eğitimi için başlamasını arzu ediyorsak, maske, mesafe ve hijyene dikkat etmeliyiz. Koronavirüs, tedbirlerden güçlü değildir. İnsanlarımızın daima karşısındakini virüslüymüş gibi düşünerek hareket etmesi lazım. Bundan önceki aylarda pandemi kurulu ile birçok kararlar aldık fakat hala bu kurallara riayet etmediğimiz görülmektedir. Maskesini takmayan, kurallara dikkat etmeyen insanlar, başta kendi canlarına sonra da başkalarının canlarına kastediyorlar. Maske takmak belki bizi bu sıcak yaz mevsiminde biraz sıkıyor olabilir. Bu virüsün can almasından insanlarımızın can sağlığını güvende tutmasından daha önemli değil" dedi.

Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi
Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi
Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi
Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi... Elazığ'da, koronavirüs denetimi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü