Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu - Son Dakika

Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu

29.08.2020 12:48
Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu, System.String[]

Gelen son dakika haberine göre Medical Park Elazığ Hastanesi, TFF 3. Lig ekibi Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'ne sağlık sponsoru oldu.

Medical Park Elazığ Hastanesi, TFF 3. Lig ekibi Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'ne sağlık sponsoru oldu.

Medical Park Elazığ Hastanesi, TFF 3. Lig ekiplerinden Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü ile sağlık sponsorluğu için anlaşmaya vardı. Hastanede düzenlenen imza törenine, Hastanenin Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız,Kurumsal İletişim Müdürü Esin Yamaç Erten, Kulüp Başkanı Tuncay Kaymak ile 2. Başkan Serkan Gündoğdu'nun katılımıyla sağlık sponsorluğu sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde konuşan Hastanenin Genel Müdürü Op. Dr. Mahmut Yıldız,"Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü ile sağlık sözleşmesi imzalamak için buradayız. Sporun sporcunun sağlığının yanında olan Medical Park Hastanesi Türkiye'nin en büyük sağlık kuruluşlarından bir tanesidir. Takım, teknik heyet, sağlık çalışanları 2020 -2021 sezonunda hastanemizden ücretsiz faydalanabilecekler. Bu sezon sağlık alanındaki konularda yanında olacağız. Herkes için sağlık sloganı ile hareket eden hastanemiz, şehrimizin güzide kulübü Elazığ Karakoçan Futbol Kulübü'nünde yanındadır. Aramızdaki sağlık sözleşmesinin hem hastanemize hemde kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

Kulüp Başkanı Tuncay Kaymak ise, "Medical Park Elazığ Hastanesi ile forma kol sponsorluğu ile sağlık anlaşması imzalamış bulunmaktayız. Öncelikle Genel Müdür Mahmut Yıldız bey olmak üzere herkese teşekkür etmek istiyorum. Sporun, sporcunun yanında olan Medical Park Hastanesi ile sezon sonuna kadar anlaşma sağladık . Her iki taraf içinde hayırlı olsun" ifadelerini kullandı.

Kulüp 2. Başkanı Serkan Gündoğdu'da anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını temenni etti. - ELAZIĞ

Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu
Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu
Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Son dakika haberi! Elazığ Karakoçan FK'ya, Medical Park Hastanesi sağlık sponsoru oldu - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

İnce'nin kuracağı partinin ilk belediye başkanı Antalya'dan Ocakta unutulan düdüklü tencere patladı: 1 ölü, 1 yaralı Cüneyt Özdemir, spikerlik ve YouTuber'lıktan sonra dizi işine de giriyor ABD Başkanı Biden ile Rusya Devlet Başkanı Putin arasındaki ilk görüşme gergin geçti Korkutan koronavirüs araştırması! 4 yeni Kovid-19 belirtisi daha ortaya çıktı Galatasaray'ın anlaşma sağladığı Mostafa Mohamed, İstanbul'a geliyor Cumhurbaşkanlığı'ndan makam aracı kararı! Türkiye yatırımından vazgeçen Volkswagen dönemi bitiyor Biden yönetimi, Filistin'e yardımları yeniden başlatacak