Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü - Son Dakika

Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü

20.10.2020 12:29
Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü, System.String[]

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde bağ evindeki yatağın altından yılan çıktığını fark eden bir kişi yaşadığı korkuyla yılanı öldürdü.

Manisa'nın Alaşehir ilçesinde edinilen bilgiye göre bağ evinde temizlik yapan Ekrem Gülsün, her gün üzerinde oturdukları divanın altından yılan çıktığını fark etti. Bir an korkuya kapılan Gülsün, zehirsiz ve tarım zararlılarıyla beslenen boz yörük türü yılanı öldürdü.

"NE ZAMANDAN BERİ ORADA OLDUĞUNU BİLMİYORUZ"

Üzüm sezonu boyunca bağ evinde kaldıklarını ancak yılanı fark etmediklerini belirten Gülsün, "Üzüm sezonunun başlamasıyla mayıs ayında bağda kalmaya başladık. Üzümlerin hasat edilmesi ile birlikte şehirdeki evimize taşındık. Hafta sonu evde genel temizlik ve kışa hazırlık düzenlemeleri yapmak için gittik. Evde temizlik yaparken, her zaman kullandığımız divanın altında yılanı gördük. Korkuyla ne yapacağımızı bilemedik. Sonra kürekle yılanı öldürdük. Yılanın ne zaman ve nereden girdiğini bilmiyoruz. Belki de yaz boyunca yılanla yaşadık. Şimdi sürekli yılan korkusu ile yaşayacağız. Çevre komşular yılanın boz yörük cinsi yılan olduğunu söylediler. Ben ne tür bir yılan olduğunu bilmiyorum, çok korktuk"

Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Yatağın altından çıkan 1,5 metrelik yılan, ev sahiplerini dehşete düşürdü - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Yol ortasında duran köpeği ezip, yoluna devam etti! O anlar kameraya yansıdı PFDK'dan Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica'ya 4 maç ceza geldi Demet Akalın'ın "İnsan bir erkeğin gücünü istiyor" sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı Yunanistan'ın "Yunan savaş gemileri Oruç Reis'i bölgeden uzaklaştırdı" iddiasına Türkiye'den yalanlama geldi Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Karabağ'ın İran sınırı tamamıyla Azerbaycan kontrolüne geçti Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar Kaymakamdan ismini yanlış söyleyen CNN Türk muhabirine soğuk duş!