Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı - Son Dakika

Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı

28.10.2020 15:52
Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı, System.String[]

Son dakika haberi: Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) ile Elazığ Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti (FHGC) ile Elazığ Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı.

Kurumlarla sağlık protokolü imzalamaya devam eden Elazığ Mediline Hastanesi, FHGC ile sağlık hizmetleri protokolü imzaladı. Cemiyetin toplantı salonunda düzenlenen imza törenine, FHGC Başkanı Semih Erdem ile hastanenin Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Siğergök ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Protokol kapsamında hizmetten ildeki tüm basın mensuplarının yararlanacağı bildirildi.

Elazığ'ın sağlık sektöründe Doğu ve Güney Doğu'nun başkenti durumunda olduğunu belirten FHGC Başkanı Semih Erdem, "Şuanda 4 tane özel hasta var. Üniversite ve şehir hastanesi mevcut. Bunun yanında Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi var. Elazığ bir sağlık üssü gibi. Bu konuda çok şanslıyız. Bingöl, Tunceli, Muş başta olmak üzere 2 milyondan fazla nüfusa hitap eden bir merkez. Elazığ Mediline Hastanesi'de yeni hizmete açıldı, bizde indirim konusunda anlaşma sağladık. Cemiyetimizin üyesi olsun olmasın tüm basın mensupları için hastanemizle bir indirim protokolü imzaladık. Protokol iki tarafa da hayırlı uğurlu olsun" dedi.

Cemiyet ile protokol imzaladıklarını aktaran Mediline Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Muhittin Siğergök de "Elazığ için bir heyecan olarak yola çıktık. Elazığ'da lokasyon olarak bir ihtiyaç vardı. Halkımızın da teveccühü ile bu oluşum vücuda geldi. Bizlerde bu teveccühe layık olacak şekilde gayretlerimizi en yüksek seviyeye çıkartıp, yolumuza devam edeceğiz. Protokolümüzü imzaladık. Her iki tarafa hayırlı olsun" diye konuştu. - ELAZIĞ

Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı
Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı
Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi... FHGC ve Mediline Hastanesi arasında sağlık protokolü imzalandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Bir kişinin hayatını kaybettiği yangında ev küle dönerken, duvarda asılı olan Türk bayrağı zarar görmedi Oğlunu boğduğu iddiasıyla tutuklanan eski Süper Lig oyuncusu Cevher Toktaş ilk duruşmada savunma yapmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar Son Dakika! Ermenistan ordusu Berde şehir merkezini vurdu: 21 kişi yaşamını yitirdi Saadet Işıl Aksoy, bebeğinin yüzünü neden göstermediğini açıkladı: Sapıklar varken paylaşmam