Fransa'da polis şiddeti: Gözaltına aldığı kişinin kafasını ezdi - Son Dakika

Fransa'da polis şiddeti: Gözaltına aldığı kişinin kafasını ezdi

Fransa'da polis, tren istasyonunda 'bıçak bulundurmak ve maske takmama' nedeniyle gözaltına aldığı İngiliz vatandaşının kafasına bastı.

Fransa'da polis, alkollü olduğu ve maske takmayı reddettiği polise ihbar edildi tren istasyonuna gelen polis ekipleri 'bıçak bulundurmak ve maske takmama' nedeniyle gözaltına aldığı İngiliz vatandaşın kafasına basarak, çiğnedi.

Olay, Fransa'nın Centre bölgesindeki Orleans kentinde bir tren istasyonunda meydana geldi. İstasyondaki 42 yaşındaki bir İngiliz vatandaşının alkollü olduğu ve maske takmayı reddettiği polise ihbar edildi. İhbar üzerine olay yerine giden 2 polis memuru İngiliz vatandaşı gözaltına aldı.

POLİS GÖZALTINA ALDIĞI KİŞİNİN KAFASINI EZDİ

Polis İngiliz uyruklu kişiyi gözaltına aldığı sırada şiddet uygularak, söz konusu kişiyi önce tekmeledi, daha sonra da kasına basarak çiğnedi. O anlar istasyondaki görgü tanıkları tarafından kayda alındı. Olay sırasında görgü tanıkları 'Sanki ABD. Korktuk diyerek" polisin şiddetinden şikayet.çi olduğunu ifade etti. Öte yandan polis sendikası polis memurlarını desteklediğini ve memurların gereğini yaptığını ifade etti. Olayla ilgili soruşturma başlatıldığı ve hastaneden taburcu edilen kişinin polis nezaretinde olduğu belirtildi.

Fransa'da polis şiddeti: Gözaltına aldığı kişinin kafasını ezdi

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 14:47 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Fransa'da polis şiddeti: Gözaltına aldığı kişinin kafasını ezdi - Son Dakika

YORUMLAR (1)

Son Dakika

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Böke'nin iddialarına yanıt: Onun amacı ülkemizin yeniden bataklığa saplanmasıdır Gaziantep'te bir araç, tıra arkadan çarptı: Yabancı uyruklu 3 kişi öldü, 2 kişi yaralandı MAK Danışmanlık anketinden çarpıcı sonuçlar! Millet İttifakı'nın oy oranı Cumhur İttifakı'nı geçti Manchester United'dan tarihe geçen galibiyet! Maç bitmesine rağmen attıkları golle 3-2 kazandılar Kepçe operatörü, çalıştığı sırada pompalı tüfekli saldırıya uğrayıp hayatını kaybetti "Aşk yaşıyorlar" dediği eşi ve yeğenine tarlada tüfekle ateş açtı Escobar'ın yeğeni, amcasına ait evde 18 milyon dolar buldu Çocuğun babası komşu çıktı! Gerçeği öğrenen adam, karısının yüzüne tükürdü