Son dakika haberi: İsrail güçleri Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 13 Filistinliyi gözaltına aldı - Son Dakika

Son dakika haberi: İsrail güçleri Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 13 Filistinliyi gözaltına aldı

04.05.2021 16:15
Son dakika haberi: İsrail güçleri Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 13 Filistinliyi gözaltına aldı, System.String[]

Son dakika haberi... İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te çeşitli iddialarla 13 Filistinliyi gözaltına aldığı bildirildi.

İsrail güçlerinin, işgal altındaki Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te çeşitli iddialarla 13 Filistinliyi gözaltına aldığı bildirildi.

Filistin resmi ajansı WAFA'nın haberine göre, İsrail güçleri gece saatlerinde Batı Şeria ve Doğu Kudüs'ün bazı bölgelerine baskınlar düzenledi.

Baskınlarda Batı Şeria'da 8, Doğu Kudüs'te 4'ü Ebu Asab ailesinden 5 Filistinli çeşitli iddialarla gözaltına alındı.

İsrail güçlerinin Doğu Kudüs'ün Silvan Mahallesi'nde Ebu Asab ailesine ait eve gözaltı için yaptığı baskında bazı aile üyelerini darbettiği kaydedildi.

İşgal altındaki Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te sık sık evlere baskın düzenleyen İsrail güçleri, çeşitli iddialarla Filistinlileri gözaltına alıyor.

Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te artık sıradan hale gelen gözaltılar sonrası aralarında kadın ve çocukların da bulunduğu Filistinlilerden bazıları günlerce gözaltı merkezlerinde tutuluyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi: İsrail güçleri Batı Şeria ve Doğu Kudüs'te 13 Filistinliyi gözaltına aldı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Morgda görev yapan imam, polislere keserle saldırdı: Öldüreceğim sizi! Morgda görev yapan imam, polislere keserle saldırdı: Öldüreceğim sizi! Görenler telefona sarıldı! Gökyüzünde beliren ateş gökkuşağı büyük heyecan yarattı Görenler telefona sarıldı! Gökyüzünde beliren ateş gökkuşağı büyük heyecan yarattı Galatasaray, gözünü kararttı! Yaptırımları göze alarak, şampiyonluk maçında tribünleri dolduracak Galatasaray, gözünü kararttı! Yaptırımları göze alarak, şampiyonluk maçında tribünleri dolduracak İsrail güçleri, Gazze'ye hava saldırılarına 2 saatlik aranın ardından tekrar başladı İsrail güçleri, Gazze'ye hava saldırılarına 2 saatlik aranın ardından tekrar başladı İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler İlginç kıyafetiyle Armağan Çağlayan'a konuk olan Bahar Candan'dan çok konuşulacak sözler ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü
Advertisement