Mahkeme sonucunu beğenmeyen "kahraman kurye" kendini zincirledi - Son Dakika

Mahkeme sonucunu beğenmeyen "kahraman kurye" kendini zincirledi

Kamuoyunun "kahraman kurye" olarak tanıdığı ve daha sonra geçirdiği bir trafik kazası ile gündeme gelen Metin Duman, kaza ile ilgili açılan davada istediği sonucu alamayınca bu kez kendini demire zincirlemesiyle gündeme geldi.

Geçtiğimiz Aralık ayında camdan düşmek üzere olan bir çocuğu kurtaran ve kamuoyu tarafından "kahraman kurye" olarak tanınan Metin Duman, Şubat ayında geçirdiği trafik kazası ile ilgili yürütülen mahkemede istediği sonuç çıkmayınca kendini zincirledi.

Metin Duman, 2019 yılının Aralık ayında camdan düşmek üzere olan 1,5 yaşındaki çocuğu aydınlatma direğine tırmanarak kurtarmasıyla gündeme gelmiş, ülke gündemine yansıyan haberlerde "kahraman kurye" olarak tanınmıştı. 2020 Şubat ayında ise geçirdiği trafik kazası ile tekrar gündem oldu.

MAHKEMEDEN İSTEDİĞİ SONUÇ ÇIKMADI

Bir otomobil tüp servisi yapan motosikletli kurye Metin Duman'a çarptı. Kaza sonrası konu mahkemeye taşındı. Mahkemeden Duman'ın istediği sonuç çıkmadı. Duman kabullenemediği karar sonrası Cumhuriyet Meydanı'nda kendini zincirledi.

POLİS MERKEZİNE GÖTÜRÜLDÜ

İletişim Başkanlığı Dijital Gösterim Merkezi önündeki demirlere kendini zincirle bağlayan "kahraman kurye" bir süre derdinin anlattı. Polislerin ikna çabaları sonucu kilidi açan Metin Duman, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Mahkeme sonucunu beğenmeyen kahraman kurye kendini zincirledi

Haber Yayın Tarihi: 14.08.2020 16:36 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Mahkeme sonucunu beğenmeyen 'kahraman kurye' kendini zincirledi - Son Dakika

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Hastanede maskesiz ve eldivensiz koronavirüs testi yapan personele soruşturma Yakını, silahla öldürülen iş insanının tabutunun üzerine çıkıp kalça dansı yaptı Son Dakika: Antalyaspor'da çok sayıda kişinin koronavirüs testi pozitif çıktı! Beşiktaş maçı ertelenebilir Denizlispor, dünyaca ünlü stoper Neven Subotic'i kadrosuna kattı ABD'de TikTok ve WeChat 20 Eylül'den itibaren yasaklanacak Popstar Mehtap yıllar sonra itiraf etti: Abim dediğim kişi beni elledi Koronalı olduğu halde eğlenmeye gidip 710 kişiyi virüse maruz bıraktı, tutuklanabilir Sevgilisinin başına silah dayayıp ölümle tehdit eden magandayı polis etkisiz hale getirdi