Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı - Son Dakika

Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı

28.01.2021 14:07

Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kimliği belirsiz bir kişi, husumetli olduğu 3 kardeşin üzerine kurşun yağdırdı. Kardeşlerden 1'i öldü, 2'si yaralandı.

Öğle saatlerinde Adapazarı ilçesi Tepekum Mahallesi Beyhekim Sokak'ta Abdulkadir (26), Ahmet Furkan (21) ve Ali Atmaca kardeşler ile husumetli oldukları kişi arasında çıktı.

KURŞUN YAĞDIRDI

Tartışmanın büyümesi üzerine bu kişi, yanındaki tabancasını çekip, Atmaca kardeşlere peş peşe ateş etti. Aynı sokakta bulunan bir özel hastanede görevli sağlık görevlileri olay yerine koşarak yaralılara müdahale etti. Kalbi durduğu belirlenen Ali Atmaca, sağlık ekipleri tarafından kalp masajıyla hayata döndürülüp, özel hastaneye kaldırıldı.

Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı

BİRİ KURTARILAMADI

Abdulkadir Atmaca ve Ahmet Furkan Atmaca ise Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü. Tedaviye alınan yaralılardan Ali Atmaca, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Polis, olayın ardından kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Kardeşlerin üzerine kurşun yağdıran husumetli, sokağı kan gölüne çevirdi: 1 ölü, 2 yaralı - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

CHP'den cumhurbaşkanlığı seçim gecesinin perde arkasına dair açıklama: Yarım saatte birine mesaj atıp eve gitmekle olmuyor Son Dakika: Türkiye ekonomisi 2020'de yüzde 1,8, geçen yılın son çeyreğinde yüzde 5,9 büyüdü Kongrelere tepki gösteren vatandaş, AK Parti'yi duyunca savunmaya geçti: Onlar ne yapıyorsa doğrudur AK Parti İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den CHP'li mevkidaşı Canan Kaftancıoğlu'na kahve daveti Yusuf Güney, kürk giyen Bülent Ersoy'a demediğini bırakmadı: Erkek oldun, kadın oldun ama insan olamadın Çiğ köfte acılı olduğu için genç çalışanı darbeden saldırgan işten çıkarıldı CHP'li Sancar'ın istifası ortalığı karıştırdı! Partide yeni skandal iddiaları art arda geldi Eşine laf atan şahısları uyaran koca, dayak yedi