Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu - Son Dakika

Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu

08.04.2021 18:37
Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu, System.String[]

Son dakika haberleri... Kütahya'nın Emet ilçesine bağlı Yağcık köyünde dün kaybolan 26 yaşındaki konuşma ve işitme engelli Salih Gökduman, AFAD ve jandarma ekiplerinin çalışmasıyla bulunarak ailesine teslim edildi.

Kütahya'nın Emet ilçesine bağlı Yağcık köyünde dün kaybolan 26 yaşındaki konuşma ve işitme engelli Salih Gökduman, AFAD ve jandarma ekiplerinin çalışmasıyla bulunarak ailesine teslim edildi.

Alınan bilgiye göre, Yağcık köyünde ikamet eden ve dün 15.30'dan itibaren kendisinden haber alınamayan 26 yaşındaki konuşma ve işitme engelli Salih Gökduman isimli vatandaşın kaybolduğu bilgisi edinildi. AFAD Kütahya İl Müdürlüğü'ne bağlı arama kurtarma ekipleri ve Jandarma Ekipleri tarafından hemen arama çalışmaları başlatıldı. Bölgede yapılan arama çalışmaları esnasında Umutlu Köyü muhtarı tarafından şahsın kendi köylerine yakın bir noktada görüldüğü yönünde gelen ikinci ihbar üzerine ekipler Emet ilçesi Umutlu Köyü girişinde Salih Gökduman isimli vatandaşa ulaştı. Geceyi yalnız geçiren Salih Gökduman'ın sağlık kontrolünden geçirildiği ve ailesine teslim edildiği bildirildi. - KÜTAHYA

Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu
Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu
Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Son dakika haberi | Kaybolan işitme engelli vatandaş 1 gün sonra bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Yoğun bakıma kaldırılan Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı Yoğun bakıma kaldırılan Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı Kalede kanlar içerisinde bulunan erkek cesedi, ekipleri harekete geçirdi Kalede kanlar içerisinde bulunan erkek cesedi, ekipleri harekete geçirdi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık! Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık!