Koronavirüs tedavisi gören 14 yaşındaki Semir öldü - Son Dakika

Koronavirüs tedavisi gören 14 yaşındaki Semir öldü

06.11.2020 15:00

Sakarya'nın Erenler ilçesinde, astım hastası 14 yaşındaki Semir Şair, koronavirüse yakalanmasının ardından 3 gün içinde hayatını kaybetti.

Erenler ilçesi Değirmendere Mahallesi'nde astım-bronşit hastası Semir Şair, geçen hafta pazartesi günü rahatsızlanınca Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Koronavirüs testi pozitif çıkan Şair, tedaviye alındı.

TESTİNİN POZİTİF ÇIKMASINDAN 3 GÜN SONRA HAYATINI KAYBETTİ

Semir Şair, 3 gün sonra doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamadı. Semir Şair, Değirmendere Mahalle Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Koronavirüs tedavisi gören 14 yaşındaki Semir öldü
Koronavirüs tedavisi gören 14 yaşındaki Semir öldü

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Koronavirüs tedavisi gören 14 yaşındaki Semir öldü - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Göztepe, Ünal Karaman ile 2.5 yıllık sözleşme imzaladı Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Baba, kızını istismar eden genci eve çağırıp öldüresiye dövdü Eczacılara aşı uygulaması yarın başlıyor! 15 gün boyunca devam edecek Taburcu olan Omar takım arkadaşlarıyla buluştu, Terim duygulandı Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi: Aşılanan kişi sayısı 1 milyonu geçti Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk: Gidişata göre 15 Şubat'ta okulların açılması yönünde kararlılığımız var Neslihan Atagül'den sonra Uraz Kaygılaroğlu da Sefirin Kızı dizisinden ayrılıyor
13:53