Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar - Son Dakika

Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar

20.10.2020 13:00

Konya'da polis bir iş yerinde geçiş için duvar kırılarak gizli bölme açılıp, kumar oynatılan alan oluşturulduğunu saptadı. Ekipler olay karşısında büyük şaşkınlık yaşarken kumar oynatılan mekandaki 111 kişiye sosyal mesafe kuralını ihlalden 3 bin 150'şer lira idari para cezası uygulandı.

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri, koronavirüs tedbirleri kapsamında kapalı olması gereken 4 gazinonun açık olduğunu saptadı. Bunun üzerine 4 iş yerine operasyon yapan polis, 111 kişinin sosyal mesafe kuralına uymadığını belirleyip, İl Hıfzıssıhha Kurulu kararını ihlalden 3 bin 150'şer lira idari para cezası uyguladı.

Son dakika haberi... Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar

Polis, bir iş yerinde ise geçiş için duvarı kırıp, gizli bölme açılarak kumar oynatılan alan oluşturulduğunu belirledi. İş yeri sahibi R.K.'ye, 'kumar oynanması için yer ve imkan sağlama' suçundan yasal işlem başlatıldı.

Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar

- Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Bu kadarına da pes! Kumar oynatılması için duvarı kırıp, gizli bölme açmışlar - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Arsenal'li Mesut Özil'in adı ABD ekibi DC United ile anılıyor Son Dakika: Azerbaycan ordusu 21 köy ve 1 kasabayı işgalden kurtardı Gürcistan'da rehine krizi sürüyor! Yaşlı bir kadın serbest bırakıldı ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Ünlü YouTuber canlı yayında bir kadını darbetti! Sosyal medya ayağa kalktı Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi