Suriye'nin kuzeyinde 29 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Suriye'nin kuzeyinde 29 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

30.06.2022 10:34
Suriye'nin kuzeyinde 29 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 29 PKK/YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Milli Savunma Bakanlığı, Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerinde 29 PKK/ YPG'li teröristin etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "Kahraman Mehmetçik, teröristlerin taciz ve saldırı girişimlerine misliyle karşılık vermeye devam ediyor. Suriye'nin kuzeyindeki Barış Pınarı, Zeytin Dalı ve Fırat Kalkanı bölgelerine taciz ateşi açan 29 PKK/YPG'li terörist başarılı bir operasyonla etkisiz hale getirildi." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR
500
Suriye'nin kuzeyinde 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi Suriye'nin kuzeyinde 6 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi MSB: PKK/YPG'li 8 terörist etkisiz hale getirildi MSB: PKK/YPG'li 8 terörist etkisiz hale getirildi MSB: Saldırı ve sızma girişimindeki 9 terörist etkisiz hale getirildi MSB: Saldırı ve sızma girişimindeki 9 terörist etkisiz hale getirildi
Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa Suriye'nin kuzeyinde 29 PKK/YPG'li terörist etkisiz hale getirildi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement