Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi - Son Dakika

Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi

18.11.2020 09:53

Sri Lanka'da eski Balıkçılık Bakanı Dilip Wedaarachchi, ülkedeki balıkların insanlara koronavirüs bulaştırmayacağını kanıtlamak için basın toplantısı sırasında çiğ balık yedi.

Sri Lanka'da balıkların insanlara koronavirüs bulaştırmadığını ikna etmek için ilginç bir yönteme başvuruldu. Sri Lanka'da eski Balıkçılık Bakanı ve milletvekili Dilip Wedaarachchi, başkent Colombo'da düzenlediği basın toplantısında balık tüketimindeki düşüşü, balıkların insanlara koronavirüs bulaştırmasına bağladı.

CANLI YAYINDA ÇİĞ BALIK YEDİ

İddialara tepki gösteren Wedaarachchi, balıkların insanlara koronavirüs bulaştırmayacağını kanıtlamak için canlı yayında çiğ balık yedi. Ülkede, koronavirüs salgınının ardından Merkez Balık Pazarı kapanmak zorunda kaldığı için on binlerce ton balığın satılamadığı belirtildi.

"KORKMAYIN KORONAVİRÜSTEN ENFEKTE OLMAYACAKSINIZ"

Basın toplantısında çiğ balık yiyen, Wedaarachchi "Bu balığı size göstermek için getirdim. Bu balığı yemeleri için bu ülkenin insanlarına çağrıda bulunuyorum. Korkmayın. Koronavirüsten enfekte olmayacaksınız" dedi.

Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Son dakika haberi! Sri Lanka'da eski bakan basın toplantısında çiğ balık yedi - Son Dakika


YORUMLAR (2)
  • ahmet: Zamanın birinde bir bakanımız ' çayda radyasyon yok ' diyerek habercilerin önünde çay içmiş idi. Çernobil zamanları. Tüm Karadenize radyoaktif serpinti olmuş, lösemi vak'aları patlamış, dışa satılan ürünler satılamaz olmuştu. Millet o çayı içti. Fındıkları da yurt içine dağıttılar. O sırada biz askerde devamlı fındık yiyorduk ,'demek bundanmış' deyip sonradan anladık. Cevap Yaz 6 1 Yayından Kaldır

Son Dakika

Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı Güzel model Anna Falchi, Lazio şampiyon olursa tamamen soyunacak Irkçılıkla suçlanan Ibrahimovic kendini savundu: Zlatan'ın dünyasında ırkçılığa yer yok Nesrin Cevadzade diziden ayrılıyor mu? Yasak Elma'nın fragmanı kafaları karıştırdı Acun Ilıcalı'nın 20 yıllık sağ kolu Birol Doğan istifa etti Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi Joe Biden yönetiminden Türk hamlesi! ABD'nin kritik bakanlıklarına 3 Türk kadın atandı MAK araştırmadan yılın ilk anketi! MHP ve HDP baraj altı kaldı, İYİ Parti'deki yükseliş dikkat çekti