Son dakika haberi! STM'nin yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz oldu - Son Dakika

Son dakika haberi! STM'nin yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz oldu

20.06.2020 12:07
Son dakika haberi! STM'nin yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz oldu, System.String[]

Son dakika haberi: STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ Genel Müdürlüğüne Özgür Güleryüz atandı.

STM Savunma Teknolojileri Mühendislik ve Ticaret AŞ Genel Müdürlüğüne Özgür Güleryüz atandı.

Alınan bilgiye göre, STM Genel Müdürü Murat İkinci'nin ROKETSAN Genel Müdürlüğüne atanmasının ardından şirketin yeni Genel Müdürü belli oldu.

Halen STM'nin askeri denizcilik projelerinin de yer aldığı mühendislik ve danışmanlık faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Özgür Güleryüz, gelecek dönemde Genel Müdürlük görevini üstlenecek.

Bilkent Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Bölümü mezunu Güleryüz, sırasıyla Nokia ve ASELSAN'da görev yaptı.

Özgür Güleryüz, STM bünyesinde Proje Yöneticisi, Sistem Mühendisliği Yöneticisi ve Kalite Güvence Yöneticisi görevlerini yürüttü.

Savunma sanayisine mühendislik, teknoloji ve danışmanlık alanlarında çeyrek asırdan uzun bir süredir hizmet veren STM, sahip olduğu temel kabiliyet ve teknolojilerini askeri deniz platformlarından uydu çalışmalarına, siber güvenlikten büyük veri analitiği ve yapay zeka uygulamalarına varan stratejik alanlarda kullanarak Türkiye'nin ve dost ülkelerin ihtiyacı olan kritik alanlarda çalışmalar yürütüyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Son dakika haberi! STM'nin yeni Genel Müdürü Özgür Güleryüz oldu - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Hollandalı golcü Klaas-Jan Huntelaar, eski takımı Schalke 04'e geri döndü Ümitcan Uygun'un ağabeyi, Müge Anlı'yı ölümle tehdit etti Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor Gram altın tekrar 500 TL olur mu? Ünlü analist İslam Memiş son gelişmeleri değerlendirdi Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi Türkiye'de yaygın olan iki marketin fiyatlarında yüzde 100'e varan fark bulunuyor