Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası' - Son Dakika

Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'

05.05.2021 11:27

Son dakika haberlerine göre Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası' Van Gölü'ndeki dört büyük adadan biri olan Çarpanak Adası, el değmemiş doğası ve dokusu ile eşsiz bir güzellik sunuyor.

Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'

VAN - Van Gölü'ndeki dört büyük adadan biri olan Çarpanak Adası, el değmemiş doğası ve dokusu ile eşsiz bir güzellik sunuyor.

Van Gölü'ndeki dört büyük adadan biri olan Çarpanak Adası, el değmemiş doğası, eşsiz dokusu eşsiz bir güzellik sunuyor. Her yıl çok sayıda yerli turist ile doğasever tarafından ziyaret edilen ada, korona virüs tedbirleri kapsamında uygulanan 17 günlük tam kapanmadan dolayı sessizliğe büründü. Tuşba ilçesinin Çitören Mahallesi açıklarında Van Gölü'nün kuzeydoğu bölgesinde yer alan ada, ilkbaharla farklı bir güzelliğe büründü. Her yıl çok sayıda yerli turist, fotoğrafçı, doğasever tarafından ziyaret edilen ve adanın üzerinde bulunan kilise, kaçak defineciler ve aşıklar tarafından tahrip edilmesi tepkilere neden oldu.

Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'
Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'
Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'
Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası'

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Son dakika: Van Gölü'nün el değmemiş güzelliği 'Çarpanak Adası' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şampiyonun son hafta belli olacağı sezonda tarih tekerrür edecek mi? İşte geçmişten günümüze son dakika zaferleri Şampiyonun son hafta belli olacağı sezonda tarih tekerrür edecek mi? İşte geçmişten günümüze son dakika zaferleri İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti İsrail'in Gazze'deki zulmüne Avrupa'dan destek üstüne destek! Avusturya'nın ardından Çekya da bayrak çekti İki ailenin koyun otlatma tartışması, taşlı sopalı meydan savaşına dönüştü: 8 kişi yaralandı İki ailenin koyun otlatma tartışması, taşlı sopalı meydan savaşına dönüştü: 8 kişi yaralandı Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Aşı sevkiyatları planlandığı gibi giderse, 20 yaş üstü herkes Temmuz'da aşılanmış olacak Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Muhalefet Partisi'nden Kanada Başbakanı Trudeau'ya çağrı: İsrail'e silah satışını durdurun Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum Annesinin sevgilisini bıçaklayan 19 yaşındaki genç: Bana saldırdı, kendimi korudum WhatsApp'ın verdiği süre doldu, peki hesaplar silinecek mi? Resmi açıklama geldi WhatsApp'ın verdiği süre doldu, peki hesaplar silinecek mi? Resmi açıklama geldi Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı Suriye'den İsrail tarafına 3 roket atıldı
Advertisement