Son dakika haberleri: Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı - Son Dakika

Son dakika haberleri: Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı

Gelen son dakika haberlerine göre Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı Çalılık alanda çıkan yangın ormanı tehdit ediyor Antalya'nın Aksu ilçesinde çalılık alanda çıkan ve ormanı tehdit eden yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Son dakika haberleri: Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı, System.String[]

Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı

Çalılık alanda çıkan yangın ormanı tehdit ediyor

ANTALYA - Antalya'nın Aksu ilçesinde çalılık alanda çıkan ve ormanı tehdit eden yangın kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

Saat 17: 00 sıralarında Aksu ilçesine bağlı Macun mahallesinde bulunan ormanlık alan yakınındaki çalılıkta yangın çıktı. Orman Bölge Müdürlüğü'ne bağlı arazözler ve bir helikopterin müdahale ettiği yangının kontrol altına alınması için çalışmalar devam ediyor. Seralara ve yerleşim alanlarına yakın bölgede yamaçta başlayan yanına karadan müdahalede zorluk çekiliyor.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 03:42 - Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Son dakika haberleri: Antalya'da çalılık alanda yangın çıktı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Hajduk TV spikeri Mirte Surjak, G.Saray maçında güzelliğiyle büyüledi İpsala Sınır Kapısı'nda rüşvet çarkı çökertildi! Paralar memurların evlerinden çıktı Kayalıklardan atlayarak yaşamına son veren Furkan'ın dayısı: İzmir'deki genç kızın intiharından etkilendi Eski futbolcu Emre Aşık'ı öldürmek isteyen eşi Yağmur Aşık'ın 20 yıla kadar hapsi istendi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinin oyuncuları ve set çalışanları kötü çalışma şartlarından dolayı iş bıraktı Kanalizasyondan çıkarılan dekor sıçan görenleri şaşkına çevirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın biber reçeli şaşkınlığı: İlk kez duydum, o nasıl oluyor? Acun Ilıcalı, Exxen adında yeni bir dijital platform kurdu