Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu - Son Dakika

Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu

24.01.2021 15:47

Karabük'te ısınmak için yaktığı ateşe benzin döken genç adam, yanmaktan son anda kurtuldu. Alevlerin bir anda etrafını sardığı gencin tehlikeli oyunu, 'az kalsın sonunu getiriyordu' dedirtti.

Karabük'e bağlı Eflani ilçesinde yaşayan Ferhat Ölmez isimli bir gencin benzinle oyunu az kalsın sonunu getiriyordu. İzleyenlerin yüreklerinin ağza geldiği görüntülerde, yaptığından habersiz genç, alevlerin ortasında kaldı.

DÜŞÜNMEDEN BENZİN DÖKMEYE BAŞLADI

Göl kenarında arkadaşlarıyla birlikte toplanan Ferhat Ölmez, ısınmak amacıyla karın üzerine ateş yaktı. Ateşi harlamak isteyen Ölmez, olacaklardan habersiz ateşe benzin dökmeye başladı. Aniden alev alan benzin bidonu, alevleri harlayınca akılsız genç yanmaktan son anda kurtuldu.

"BİR YERLERİM YANIYOR"

Olay anları, arkadaşları tarafından saniye saniye kameralara kaydedilirken, düşüncesiz hareketi az kalsın hayatına mal oluyordu. Bir gün öncede aynı hatayı yapan Ferhat Ölmez'in videodaki "Bu ateşi ben beceremiyorum, boyna bir yerlerim yanıyor. Her gün bir yerimi yakıyorum. Çok korktum yine" sözleri ise dikkat çekti.

Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ateşe benzin döken genç alevlerin arasından son anda kurtuldu - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Konyaspor, konuk ettiği Gaziantep FK ile 0-0 berabere kaldı Oyuncu Eda Ece koronaya yakalandı, Yasak Elma dizisinin senaryosu değişti Arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 8 kişi yaralandı Karadeniz'deki vaka artışının nedeni 'yanlış anlama' olabilir Son dakika: Yapılandırma ödemesi yapmak isteyenler bu hafta sonu kısıtlamadan muaf olacak Sahte şeyh mahkemeyi etkilemek için 14 yeni tanık getirtti, hakim sayıyı fazla bulup duruşmayı erteledi Son Dakika! Erdoğan'dan "Normalleşme hangi illerden başlayacak?" sorusuna yanıt: Pazartesi günü değerlendireceğiz Ardahanlı berber, hatalı basım 100 TL'yi 100 bin TL'den satışa sundu