Son dakika haberleri: Bakan Albayrak'tan Türk Reasürans AŞ'ye kuruluş yıl dönümü kutlaması Açıklaması - Son Dakika

Son dakika haberleri: Bakan Albayrak'tan Türk Reasürans AŞ'ye kuruluş yıl dönümü kutlaması Açıklaması

Son dakika haberleri... Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı kapsamında hayata geçirilen Türk Reasürans AŞ'nin kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, "İstanbul Finans Merkezinden doğan ilk global Türk markası olma hedefinizin sonuna kadar arkasındayız." ifadelerini kullandı.

Son dakika haberleri: Bakan Albayrak'tan Türk Reasürans AŞ'ye kuruluş yıl dönümü kutlaması Açıklaması, System.String[]

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Yeni Ekonomi Programı kapsamında hayata geçirilen Türk Reasürans AŞ'nin kuruluş yıl dönümünü tebrik ederek, "İstanbul Finans Merkezinden doğan ilk global Türk markası olma hedefinizin sonuna kadar arkasındayız." ifadelerini kullandı.

Bakan Albayrak, Twitter hesabından, Türk Reasürans AŞ'nin birinci kuruluş yıl dönümüne ilişkin paylaşımda bulundu.

Şirketin Yeni Ekonomi Programı kapsamında hayata geçirildiğini anımsatan Albayrak, "Türk Reasürans AŞ'nin ilk yılını tebrik ediyorum. İstanbul Finans Merkezi'nden doğan ilk global Türk markası olma hedefinizin sonuna kadar arkasındayız." değerlendirmesini yaptı.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:09 - Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri: Bakan Albayrak'tan Türk Reasürans AŞ'ye kuruluş yıl dönümü kutlaması Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eski Başbakan Mesut Yılmaz'ın hayatını kaybettiği iddiası yalanlandı ABD Başkanı Trump'a içinde ölümcül zehir olan bir paket gönderildi "Bakımsızsın" diyerek eşini öldürdüğü iddia edilen İbrahim Tekin sessizliğini bozdu: 10 ay boşuna yattım Simpsonlar geleceği nasıl biliyor? Dünyanın merak ettiği sorunun iki cevabı var Meteoroloji, 4 bölge ve 5 ilimiz için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısında bulundu Eski Başbakan Mesut Yılmaz'dan kötü haber! Doktorlar umudu kesti 7 yıldır komada olan Michael Schumacher, tamamen bitkisel hayata geçti İşte bayram trafiklerini sona erdirecek Kuzey Marmara Otoyolu'nun güncel fiyat tablosu