BAKAN DERYA YANIK'TAN ÇATALCA ZİYARETİ - Son Dakika

BAKAN DERYA YANIK'TAN ÇATALCA ZİYARETİ

26.02.2022 16:35

AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çatalca'da birçok noktaya ziyarette bulundu.

AİLE ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çatalca'da birçok noktaya ziyarette bulundu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Çatalca ziyareti kapsamında ilk olarak Çatalca Kaymakamlığı ve Sosyal Hizmetler Merkezi'ni ziyaret etti. Burada Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ile bir araya gelen Bakan Yanık, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kaymakamlığın ardından AK Parti Çatalca İlçe Başkanlığı'na geçen Yanık, vatandaşlarla ve esnafla da selamlaştı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'a ziyareti sırasında AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Çatalca Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner ve ilçe protokolü de eşlik etti.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na da giden Yanık, bu sırada yapımına devam edilen Çatalca Millet Bahçesi'ni de gezdi.

Yanık, Çatalca Belediyesi'ne ve Çatalca Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'ne de ziyarette bulundu. Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi'nde özel gereksinimli çocuklarla bir araya gelen Yanık, çocukların hazırladığı gösteriyi izledi ve onlarla birlikte zeytin ağacı dibine toprak attı.

YORUMLAR
500
Bakan Derya Yanık: 'Bölgenin Kaderi, Sonuç İtibariyle Karadeniz Bölgemiz Çok Yağış Alan Oldukça Meşakkatli Bir Coğrafya' Bakan Derya Yanık: 'Bölgenin Kaderi, Sonuç İtibariyle Karadeniz Bölgemiz Çok Yağış Alan Oldukça Meşakkatli Bir Coğrafya' Mersin'de Köpek Eğitim Alanı oluşturuldu Mersin'de Köpek Eğitim Alanı oluşturuldu Konyaaltı Belediye Başkanı Esen: 'Her Can Değerlidir' Konyaaltı Belediye Başkanı Esen: 'Her Can Değerlidir'
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel BAKAN DERYA YANIK'TAN ÇATALCA ZİYARETİ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement