Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti - Son Dakika

Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti

13.11.2020 18:22

AK Parti Tekirdağ İl Kongresi'nin ardından, çocukluk arkadaşı Mehmet Başarslan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a saat hediye etti. Saatin babasından kalma olduğunu belirten Başarslan, "Tarihi değeri çok büyük bir saat vardı. Ona hediye ettim, çünkü o bana maddi yönden çok destek oldu" dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Namık Kemal Stadyumu'nda gerçekleşen AK Parti Tekirdağ 7'nci Olağan İl Kongresi'ne katıldı. Buradaki konuşmalarının ardından Erdoğan, stadyumdaki vatandaşların yanına gelerek onları selamladı.

BABASINDAN KALMA SAATİ HEDİYE ETTİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çocukluk arkadaşı olduğunu ifade eden Mehmet Başarslan, Erdoğan'a kese içinde bir saat hediye etti. Keseyi alarak içine bakan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başarslan'ı yanına çağırdı ve bir süre sohbet etti. Sağlık sorunları olduğunu ifade eden ve tedavi masraflarını Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın karşıladığını vurgulayan Mehmet Başarslan, "Babamdan kalma bende tarihi değeri çok büyük bir saat vardı. Ona hediye ettim, çünkü o bana maddi yönden çok destek oldu" dedi.

"25 YAŞINA KADAR AYNI MAHLALLEDE BÜYÜDÜK"

Kalp, kanser ve fıtık gibi çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle tedavi görüp iyileştiğini belirten Başarslan, "Bunu önce Allah, sonra Recep Tayyip Erdoğan'a borçluyum. Allah razı olsun. Ahmet Baba ve annesi Tenzile Anne, nur içinde yatsın. Bana sordu, 'bir ihtiyacın var mı, bir şey varsa söyle çekinmeden' dedi. 'İyi misin' dedi. Aileme selam söyledi. Ben de onun ailesine selam söyledim. Biz zaten 25 yaşına kadar beraber aynı mahallede büyüdük. Birlikte futbol oynadık Camialtı'nda. Ben Sarıyer'e profesyonel gittim. O İETT'ye gitti" diye konuştu.

Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti
Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti
Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti
Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti

Kaynak: DHA

Son Dakika Politika Çocukluk arkadaşı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a saat hediye etti - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'ın yeni transferi Henry Onyekuru, İstanbul'a geliyor Avrupa Parlamentosu tutuklu olan Selahattin Demirtaş'ın salınmasını istedi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Son Dakika: KKTC'de 5 büyüklüğünde deprem Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Otomobilin far bölümlerine ve yakıt deposuna gizlenmiş 4 kuzu ele geçirildi Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor